0:0
0:0
- : -

Jihomoravský kraj U17 - Královehradecký kraj U17 1:2
6. Matěj Bednář - 1. Daniel Kříž, 8. Radek Zezulka; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil 13 - Dominik Hanuš 11; po třetinách: 1:2, 0:0, 0:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: Jihomoravský kraj - 2; Královehradecký kraj - 3.
30:00
Počet střel celkem: Jihomoravský kraj - 12; Královohradecký kraj - 15.
30:00
Komentář trenéra Jihomoravského kraje (Janda Roman): Na jeden gól se bohužel ve florbale nevyhrává. Ač jsme se snažili hráče maximálně připravit na toto utkání. Dlouhá pauza, večeře před zápasem, sauna v hale způsobilo, že se nám to nepovedlo. Snaha se jim upřít nedá. Děkuji soupeři za utkání a gratuluji.
30:00
Komentář trenéra Královohradeckého kraje (Tomáš Třešňák): Za dnešní den kluci zaslouží velkou pochvalu. Za jejich tvrdou práci byli odměněni postupem mezi nejlepší 4. Věřím, že zítra navážeme na dnešní den a budeme předvádět stejné výkony. Díky soupeři za utkání.
30:00
29:20
Timeout Jihomoravský kraj U17
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: Jihomoravský kraj - 7; Královohradecký - 6.
20:00
17:30
Vyloučen hráč Radek Zezulka družstva Královehradecký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
12:07
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Jihomoravský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: Jihomoravský kraj - 3; Královohradecký kraj - 6.
10:00
07:51
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Radek Zezulka, asistoval Lukáš Klouček (1:2).
05:35
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil Matěj Bednář, asistoval Matyáš Kůra (1:1).
00:17
Branku družstva Královehradecký kraj U17 vstřelil Daniel Kříž, asistoval Filip Čáp (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů Královehradecký kraj U17: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Filip Čáp, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Filip Píše, Martin Krejčí
00:00
Line-up domácích Jihomoravský kraj U17: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Matyáš Kůra, Jiří Hájek, Šimon Hronek, Lukáš Macháček, Matěj Bednář