2:3
1:3
- : -

Karlovarský kraj U15 - Královehradecký kraj U15 3:9
14. Martin Tvrdek, 16. Tomáš Boháček, 30. Tomáš Boháček - 9. Jakub Vysoký, 9. Jakub Vysoký, 10. Nikolas Osifčin, 14. Jakub Vysoký, 16. Richard Kozák, 20. Jakub Vysoký, 23. Šimon Bezpalec, 25. Jakub Vysoký, 26. Jakub Wolf; rozhodčí: Nikola Staňková - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Jan Kolínek 6, Petr Záborec 6 - Radek Hosnedl 5; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:3;
30:00
29:33
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Tomáš Boháček, asistoval Vojtěch Slavík (3:9).
25:08
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Jakub Wolf z trestného střílení (2:9).
24:37
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Jakub Langpaul (2:8).
23:49
Timeout Karlovarský kraj U15
23:49
Vyloučen hráč Jakub Veselka družstva Královehradecký kraj U15 na 2 minuty za špatné střídání.
22:22
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Šimon Bezpalec, asistoval Jakub Vysoký (2:7).
21:54
Vyloučen hráč Tomáš Boháček družstva Karlovarský kraj U15 na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
19:11
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Špaček (2:6).
15:22
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Richard Kozák, asistoval Prokop Hanzlík (2:5).
15:04
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Tomáš Boháček, asistoval Robin Rada (2:4).
15:04
Boháček si našel skulinu mezi tyčkou a golmanem a přesně jí třefuje.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Záborec družstva Karlovarský kraj U15
13:40
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Martin Tvrdek bez asistence (1:4).
13:40
Začátek druhé třetiny napřed přinesl gól Královehradeckého celku, ale následně se také prosadil Tvrdek z Karlovarského kraje a brankový rozdíl je tedy pořád stejný.
13:11
10:00
10:00
09:59
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Wolf (0:3).
09:59
Ještě vteřinu před koncem třetiny se stihnul gólově prosadit Osifčin.
08:35
08:35
A druhý rychlý gól opět Vysokého.
08:25
Branku družstva Královehradecký kraj U15 vstřelil Jakub Vysoký bez asistence (0:1).
08:25
Téměř celou třetinu jsme čekali na gól, naonec byl nejúspěšnější královehradecký Vysoký.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Královehradecký kraj U15: brankář: Radek Hosnedl; hráči v poli: Filip Knettig, David Špaček, Šimon Bezpalec, Jakub Vysoký, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích Karlovarský kraj U15: brankář: Jan Kolínek; hráči v poli: Robin Rada, Jakub Surovec, Kryštof Pitoňák, Tomáš Boháček, Lukáš Koutník