3:1
1:2
- : -

SK Snipers Slavičín - FbC Aligators Sokol Bučovice B 4:7
20. Jiří Šmíd, 28. Pavel Šuráň, 28. Filip Papež, 45. Ondřej Šuráň - 6. Ladislav Dufek, 11. Ladislav Dufek, 13. Ondřej Ašer, 15. Ladislav Dufek, 23. Tomáš Dragan, 37. Martin Houšť, 39. Denis Jakubec; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Radomír Zlámal ? - Petr Kalous ?; po třetinách: 0:4, 3:1, 1:2;
45:00
44:04
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Ondřej Šuráň, asistoval Filip Papež (4:7).
41:13
Vyloučen hráč Pavel Šuráň družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za bránění ve hře.
38:30
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Denis Jakubec, asistoval Tomáš Dragan (3:7).
36:23
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Martin Houšť, asistoval Tomáš Dragan (3:6).
30:00
30:00
28:44
Vyloučen hráč Jiří Šmíd družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za nesportovní chování.
27:40
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež bez asistence (3:5).
27:17
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Pavel Šuráň, asistoval Filip Papež (2:5).
22:38
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Ladislav Dufek (1:5).
20:41
Vyloučen hráč Ondřej Častulík družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za hrubost.
19:13
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jiří Šmíd, asistoval Ondřej Boček (1:4).
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Martin Houšť (0:4).
12:30
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Ondřej Ašer, asistoval Martin Houšť (0:3).
10:16
05:13
02:12
Trestné střílení družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B neproměnil Martin Houšť.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Sokol Bučovice B:
00:00
Line-up domácích SK Snipers Slavičín: brankář: Radomír Zlámal; hráči v poli: Michal Pavelka, Filip Papež, Ondřej Boček, Pavel Šuráň, Jan Zielina