1:2
0:7
- : -

Snipers Třebíč B - Spartak Pelhřimov B 3:10
1. Ondřej Blažek, 14. Jakub Diviš, 24. Michal Forétar - 5. Jiří Žák, 18. Martin David, 20. Šimon Slavětínský, 32. Jan Koten, 34. Jiří Žák, 37. Kryštof Smejkal, 40. Luděk Charouzek, 40. Kryštof Smejkal, 44. Michal Šulc, 45. Luděk Charouzek; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera ? - Martin Domanský ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:7;
45:00
44:45
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Jan Knězů (3:10).
43:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Michal Šulc, asistoval Martin Kos (3:9).
39:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Kryštof Smejkal, asistoval Šimon Slavětínský (3:8).
39:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Martin Kos (3:7).
38:42
Timeout Snipers Třebíč B
36:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Kryštof Smejkal bez asistence (3:6).
33:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Luděk Charouzek (3:5).
31:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jan Koten, asistoval Jiří Žák (3:4).
30:00
30:00
23:22
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Forétar, asistoval Jan Vlček (3:3).
19:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Šimon Slavětínský, asistoval Jan Knězů (2:3).
17:24
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil Jakub Diviš.
17:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin David, asistoval Jan Knězů (2:2).
15:00
15:00
13:22
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jakub Diviš z trestného střílení (2:1).
04:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (1:1).
03:21
Vyloučen hráč Petr Kopuletý družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za špatné střídání.
00:06
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Pavel Sigmund (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B:
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Vojtěch Maca, Jakub Diviš, Ondřej Blažek, Pavel Sigmund, Kryštof Buchtela