1:3
1:3
- : -

IBK Holice - DDM - TJ Sokol Jaroměř 4:8
3. Matyáš Viktora, 12. Filip Jeřábek, 22. Matyáš Viktora, 45. Matyáš Viktora - 9. Petr Hroch, 10. Dominik Poláček, 17. Miroslav Nepraš, 21. Dominik Tichý, 29. Adam Průša, 31. Petr Hroch, 44. Marek Hejcman, 45. Tomáš Jarolímek; rozhodčí: Dominik Czeszewski - Ondřej Kroutil; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Daniel Jeník 27 - Jakub Kučera 3, Vojtěch Fof 22; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3;
45:00
44:59
Střely ve třetí třetině: Holice 8 - Jaroměř 8
44:59
Střely celkem: Holice 29 - Jaroměř 35
44:43
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora z trestného střílení (4:8).
44:43
Provedený nájezd byl vcelku zajímavý. Oba aktéři na sebe začali dupat. Matyáš Viktora však zachoval klidnou hlavu a s přehledem proměnil.
44:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek, asistoval Adam Průša (3:8).
43:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman bez asistence (3:7).
43:13
Vyloučen hráč Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za bránění ve hře.
41:47
Vyloučen hráč Pavel Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
41:47
Vyloučen hráč Matyáš Viktora družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za nesportovní chování.
37:52
Lukáš Jeřábek teď předvedl zajímavou střelu. Míš putoval do boční síťky a o záda brankáře se odrazil na brankovou čáru. Naštěstí pro Jaroměř brankář stihl zakročit.
36:44
Vyloučen hráč Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
36:44
Matěj Schöniger se teď dopustil nesportovního chování, kdy na pana rozhodčího nebyl úplně slušný. Zasloužené vyloučení.
35:49
Rozhodčí teď ocenili dva zákroky dvouminutovým vyloučením. Nutno říci, že to snad pomůže ke zklidnění emocí na hřišti.
35:08
34:51
Adam Průša teď předvedl gesto fair play. Tento skutek chválíme.
34:21
Vyloučen hráč Dominik Tichý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
32:42
Hra se nám momentálně na obě strany přitvrzuje. Snad uvidíme i více florbalových akcí.
30:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Marek Hejcman (3:6).
30:00
30:00
29:59
Střely ve druhé třetině: Holice 8 - Jaroměř 14
28:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Jiří Lhotský (3:5).
28:16
Adam Průša to v přesilovce vzal na sebe a krásnou ranou od půlky zvyšuje skóre pro Jaroměř.
27:15
Jaroměř v přesilovce, bohužel hra je trochu rozháraná a je k vidění spíše více nepřesností.
26:56
Vyloučen hráč Matyáš Viktora družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:10
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora, asistoval Michael Novák (3:4).
20:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Tichý bez asistence (2:4).
16:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Miroslav Nepraš, asistoval Petr Hroch (2:3).
15:00
15:00
14:59
Během první části IBK Holice - DDM vystřelilo celkem 13 střel na soupeřovu branku a TJ Sokol Jaroměř vystřelilo 13 střel na soupeřovu branku.
11:25
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Filip Jeřábek, asistoval Lukáš Jeřábek (2:2).
09:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Poláček, asistoval Dominik Tichý (1:2).
08:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Miroslav Nepraš (1:1).
05:54
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Fof družstva TJ Sokol Jaroměř
05:30
Vyloučen hráč Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
02:39
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora, asistoval Jakub Tlučhoř (1:0).