5:0
3:0
- : -

Florbalová škola Plzeň A - 1. FbK Tábor 13:1
2. Václav Kaše, 4. Ondřej Budek, 6. Matěj Surák, 7. Jonáš Janata, 9. Ondřej Budek, 35. Matěj Surák, 36. Václav Kaše, 36. Ondřej Budek, 38. Daniel Škoula, 39. Ondřej Budek, 52. Ondřej Hlinovský, 54. Jonáš Janata, 56. Ondřej Budek - 13. Jan Loskot; rozhodčí: Filip Oberta - Václav John; vyloučení: 1:4; využití: 4:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Šik 15 - Dušan Václavík 13, Luboš Zeman 11; po třetinách: 5:1, 5:0, 3:0;
60:00
59:59
Poslední střela nepřišla a tak stav zákroků opět pro Fbš 11:3.
59:59
Střely celkem 37:13 pro domácí.
59:59
Děkujeme všem (20 cca) divákům, že dnes přišli do haly ZČU.
59:59
Komentář trenéra domácích: Vstup do zápasu byl výborný, od poloviny 1. třetiny jsem se přizpůsobili hře soupeře což se přeneslo i do druhé třetiny. K lepšímu výkonu nám pomohla přesilová hra a utkání jsme dohráli v našem tempu. Soupeři děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostí: děkujeme soupeři za zápas
58:46
Výměna názorů mezi Janovským a Lehečkou končí obětím a rozchodem do vlastních rohů.
58:23
Ozom v šanci, ale neboduje, snad mu to půjde večer lépe.
57:16
Musím říct, že se mi velice zamlouvá hra Šobotníka, hraje bezchybně a každý zákrok oplývá jistotu.
55:51
Bleskurychlé zhodnocení přesilovky po osvědčené trase Torma-Budek.
55:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (13:1).
55:45
Vyloučen hráč Ondřej Kasika družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády.
54:56
Na hřišti teď planou vášně, hráči si vyměnili pár slov a pozdravů.
54:08
Šik teď vytlačil očima balón na horní tyč a stav tak stále 12:1.
53:33
Janata grandiózní akci skóruje, nemám slov, nádhera!
53:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata bez asistence (12:1).
51:58
Bořek Ozom bod, doma prý bude tak mít dovoleno získat další :-). Říká žena vedle sedící.
51:53
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Bořek Ozom (11:1).
51:12
Lehečka dnes vyslal 4 střelu do prvního hráče a Tábor tak na balónu, zase na chvilku.
49:55
Táborský Klípa to nevzdává a stále napadá. Úctyhodné s ohledem k počtu ve kterém Tábor dorazil.
49:10
Teď Budkovo další nádherná střela ovšem gólmis Tábora vytahuje ještě lepším zákrokem.
48:23
Ondra Budek trefuje tyčku.
47:05
Lehečka teď v drobném konfliktu se soupeřem, vše ale v mezích pravidel.
46:28
Šik si konečně také šáhnul. Táborská střela ho ovšem nemohla ohrozit.
44:46
Řezník Surák právě předvedl dva ostré ale férové souboje v rohu útočné poloviny, jeden vyhrál, z druhého odlétl, na druhou stranu hřiště.
43:45
Chvilku si zahráli i táborští, ovšem již se hra vrací na jejich obranou polovinu.
42:45
Šobo nádherná klička a ještě lepší střela jeho pověstným bekendem, celá lavička oslavuje takové pumelice, které lítají z hole tohoto skvělého obránce.
40:59
Šik právě předvedl velice zajímavý zákrok a jeho výběh z branky tak vystrašil soupeře, že z velice nadějné šance netěží nikdo.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Luboš Zeman družstva 1. FbK Tábor
40:00
40:00
39:59
Střely tuto třetinu opět ve prospěch domácího týmu 14:6. Velice nečekaně.
39:53
Na závěr druhé třetiny ještě Kaše předvedl svůj klasický úprk přes celé hřiště, gólem to tentokrát nekončí.
38:42
Torma je mozek, nádhernou přihrávkou v přesilovce našel Budka a ten opět střílí snadný gól.
38:35
38:19
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
37:01
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Daniel Škoula, asistoval Kryštof Lehečka (9:1).
37:01
Lehečka a Škoula nádherná akce zakončená nekompromisně pod víko. Táboru docházejí síly rychlostí světla a hraje se převážně na jejich obrané polovině.
35:44
Budek vybojoval balón a krásně věší druhý gól v přesilovce ze dvou možností.
35:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek bez asistence (8:1).
35:22
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
35:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Jakub Vandák (7:1).
34:28
Neúplná přesilovka domácích stojí za zlámanou grešli, ovšem neuvěřitelným gólem Surák skóruje do prázdné ze vzduchu! Nádherný moment.
34:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (6:1).
32:19
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
32:16
Nejprve krásně sehraná akce Tábora po které to za Šikem zvonilo a hned z rychlého protiútoku hasil situaci faulem také na 2 minuty obránce Tábora.
30:58
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
30:54
Lehečka teď nezažil nejlepší střídání zakončené faulem na 2 minuty.
28:53
Druhá pěkná střela forhendem Šoba, ovšem z rychlého protiútoku hrozí opět Tábor.
27:48
2 minuty v kuse teď první lajna Fbš uzamkla táborské na vlastní polovině.
26:14
Hezky sehraná situace z rohu Fbš, Tábor ovšem v gól nepřetavil.
23:13
Gólman Tábora se rozchytal, dva skvělé zákroky teď v rychlém sledu.
22:26
Tým Tábora začal druhou třetinu o poznání lépe...
21:21
Připadáme si jako v chráněné krajinné oblasti- na hřišti se objevil kapitán domácího týmu Vandák, někdo tu totiž říkal, že tento druh již vyhynul.
20:00
20:00
Chtěl jsem ulovit nehrajícího kapitána Vandáka, který se léčí z nemoci na mezitřetinový rozhovor, ale odmítl, porada je přednější.
20:00
Hráči připraveni ke špílu ve druhé třetině, diváci jsou již napjatí.
20:00
19:59
První třetina u konce, střely 12:7 ve prospěch Fbš.
18:46
Budek, Surák a Torma skvěle napadají, Tábor má velké problémy.
17:22
Bořek Ozom na hřišti a všichni hned lítají jako střely, je vidět, že ten kluk má fýzu a svým přístupem to přenáší na celou pětici.
16:17
Honza Šobotník teď krásné střídání! Nejprve střela forhendem a pak krásný souboj.
15:12
Gólman Tábora předvedl teď hezký zákrok nohou díky kterému jeho tým založil rychlý protiútok- bohužel bez gólu.
14:20
Tábor má velké problémy s rozehrávkou proti 1. lajně Fbš.
13:04
Hra je celkem nudná, jaké byli Vánoce? Odpovědi na již zmíněný e-mail můžete zasílat po celou dobu zápasu.
12:04
Teď to obrana Fbš malinko podcenila a Šik si k tomu tento zákrok za rámeček nedá, je z toho gól od levého mantinelu.
12:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Ondřej Kasika (5:1).
11:26
Hráč Tábora právě fauloval sám sebe, rozhodčí nepíská.
09:30
Táboru dochází trpělivost a hra se přiostřuje. Momentálně jsem viděl obdobný zákrok co kdysi v zápase FBC proti Traverze (zdravím tě Mitas), ovšem tady Škoula vydržel...
08:23
Budek 3 kusy v 9. minutě. Za chvilku bude zase vyjíždět rolba.
08:12
07:43
Torma teď malinko spoluhráčům zavařil, ovšem Surák ukázal, že i bránit umí a jeho sprint přes půl hřiště pomáhá celé pětce.
06:44
Fbš 4 střely a vede 4:0, klobouček pánové...
06:30
05:33
Budek po secvičené situaci z rohu dává stejný gól jako před chviličkou. Surákovo přihrávka byla dokonalá.
05:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (3:0).
04:10
Šik neuvěřitelným tygřím skokem zachraňuje situaci a stav zůstává stále stejný.
03:17
Po brutálním fatálu hráče Táboru Ondra Budek prakticky do prázdné branky věší gól na 2:0.
03:16
01:21
Tábor začal sice ve vysokém tempu, ale první gól střílí Kaše a situaci uklidňuje.
01:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Daniel Babilon, Roman Klípa, Jan Loskot, Marek Janovský, Ondřej Kasika
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Marek Osvald, Ondřej Budek, Matěj Surák, Petr Torma, Tomáš Pour
00:00
Vítáme vás u zápasu Florbalové školy Plzeň proti FbK Tábor. Fbš má Táboru co vracet neboť v prvním zápase to byl nářez brouků na palouku a Tábor zápas opanoval.
00:00
U zapisovatelského stolu tipujeme výsledek zápasu, vaše tipy můžete zasílat na e-mail donkubator@seznam.cz. V případě trefení správného výsledku můžete vyhrát zlatého bludišťáka.