2:1
3:4
- : -

Florbalová škola Plzeň A - Fbc Strakonice 7:6
14. Ondřej Budek, 17. Matěj Petrović, 27. Václav Kaše, 40. Petr Torma, 42. Matěj Petrović, 44. Matěj Surák, 53. Kryštof Lehečka - 8. Tomáš Houska, 33. Vojtěch Houska, 48. Karel Šavrda, 54. Tomáš Houska, 54. Karel Řezanka, 56. Vojtěch Houska; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Motl 30 - Jan Vaníček 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Šli jsme si pro soupeře, kterého jsme chtěli. Teď musíme čekat, jestli si pro něj nepůjde i Slavie. Těšíme se na sérii play-up Ještě, že ty dva góly nebyly dle regulí florbalu, Štěstí pro nás :D.
59:59
Komentář trenéra domácích: Chtěli jsme dnes vyhrát a to se nám podařilo. Soupeř tlačil stejně jako v prvním utkání ve Strakonicích a ukázal tlak do branky a důraz v zakončení. Jsme spokojeni a těšíme se na zítra, kde budeme chtít potvrdit za 3 body a jít do play-off z prvního místa. Děkujeme soupeři a divákům. Fajn večer Fšem!
55:42
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Řezanka (7:6).
53:53
Timeout Florbalová škola Plzeň A
53:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka bez asistence (7:5).
53:39
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Vojtěch Houska (7:4).
53:37
Timeout Fbc Strakonice
52:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (7:3).
48:18
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
47:03
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda z trestného střílení (6:3).
44:53
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
43:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (6:2).
41:35
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Daniel Škoula (5:2).
40:00
40:00
39:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Kryštof Lehečka (4:2).
32:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Lukáš Pluskal (3:2).
26:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Daniel Škoula (3:1).
20:00
20:00
18:38
Vyloučen hráč Marek Harman družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:55
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović bez asistence (2:1).
14:51
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
13:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (1:1).
07:01
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jan Völfl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Michal Strejček, Adam Přib, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Daniel Škoula, Tomáš Pour, Kryštof Lehečka, Matěj Surák, Petr Torma