3:1
3:6
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FLORBAL LITOMYŠL 6:9
22. Jakub Kofroň, 23. Jakub Kofroň, 33. Petr Kučera, 56. Dominik Czeszewski, 56. Dominik Czeszewski, 57. Daniel Bořetický - 11. Marek Boštík, 17. Štěpán Švec, 38. Marek Boštík, 42. Vilém Nonn, 46. Michal Háp, 47. Tomáš Boštík, 47. Štěpán Švec, 52. Vilém Nonn, 53. Michal Háp; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 7:7; využití: 2:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Roman Vítek 20 - Ondřej Vašek 12; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:6;
60:00
59:59
Komentář hostujících: první dvě třetiny jsme odehráli v klidu. Bohužel ve třetí třetině přišly zbytečné vyloučení a hosté využívaly šance.Přesto odvážíme zasloužené 3 body.Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za pěknou atmosféru.
59:59
Komentář domácích: Z naší strany dvě třetiny zlepšená hra, za což klukům děkuju. Třetí třetina no coment kdo tu byl viděl sám. Děkuju divákům a těm nejmenším.
59:49
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
56:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (6:9).
55:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Adam Filip (5:9).
55:12
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Jakub Kofroň (4:9).
55:09
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
53:35
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
53:06
52:18
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
52:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Boštík (3:9).
51:53
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Michal Háp (3:8).
51:37
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
49:13
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za držení.
49:13
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
48:23
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
46:41
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Vilém Nonn (3:7).
46:22
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
46:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Pavel Krejsa (3:6).
45:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Jiří Žák (3:5).
44:33
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra hlavou.
41:49
40:00
40:00
37:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Filip Lněnička (3:3).
34:54
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
34:54
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
32:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Adam Filip (3:2).
25:14
Vyloučen hráč Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
22:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Adam Filip (2:2).
21:40
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (1:2).
20:00
20:00
16:57
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec bez asistence (0:2).
16:31
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády.
10:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Štěpán Švec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Filip Lněnička, Vilém Nonn, Michal Háp, Štěpán Švec, Marek Boštík
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Roman Vítek; hráči v poli: Daniel Bořetický, Jakub Kofroň, Petr Kučera, Lukáš Pavuk, Adam Filip