9:4
1:1
- : -

FbC Coyotes Jablunkov B - Flashing Stars Havířov B 10:10
14. Radim Janik, 14. Jiří Raszka, 19. Jan Izaiáš, 20. Zdeněk Letovanec, 22. Jan Izaiáš, 23. Jiří Raszka, 23. Petr Kuřok, 23. Radim Janik, 24. Jan Izaiáš, 29. Martin Velčovský - 3. Zdeněk Bartoš, 4. Tomáš Křehlík, 10. Tomáš Křehlík, 11. Zdeněk Bartoš, 11. Zdeněk Bartoš, 13. Andrej Šprocha, 14. Tomáš Křehlík, 16. Tomáš Křehlík, 19. Zdeněk Bartoš, 35. Ondřej Štenda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Cieslar ?, Jan Marosz ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 0:5, 9:4, 1:1;
36:00
34:56
Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
34:12
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Ondřej Štenda, asistoval Lukáš Valchař (10:10).
28:08
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Martin Velčovský, asistoval David Gajdzica (10:9).
27:49
Timeout Flashing Stars Havířov B
25:38
Vyloučen hráč Robert Suchý družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
23:31
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Martin Velčovský (9:9).
22:50
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Radim Janik, asistoval Jiří Raszka (8:9).
22:41
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Petr Kuřok, asistoval Zdeněk Letovanec (7:9).
22:12
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Patrik Polák (6:9).
21:20
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Radim Janik (5:9).
19:45
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Martin Velčovský (4:9).
18:33
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval David Gajdzica (3:9).
18:19
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Jaroslav Zíka (2:9).
18:19
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Marosz družstva FbC Coyotes Jablunkov B
16:03
Vyloučen hráč Jaroslav Zíka družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za hrubost.
15:34
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Tomáš Křehlík, asistoval Jaroslav Zíka (2:8).
13:54
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Jan Izaiáš (2:7).
13:40
13:19
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Radim Janik, asistoval Petr Kuřok (1:6).
12:58
Vyloučen hráč Martin Velčovský družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
12:19
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Andrej Šprocha, asistoval Robert Suchý (0:6).
12:00
12:00
11:50
Trestné střílení družstva Flashing Stars Havířov B neproměnil Jaroslav Zíka.
10:53
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Patrik Mikeš (0:5).
10:25
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš, asistoval Tomáš Křehlík (0:4).
09:33
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Tomáš Křehlík, asistoval Zdeněk Bartoš (0:3).
03:26
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Tomáš Křehlík, asistoval Lukáš Valchař (0:2).
02:17
Branku družstva Flashing Stars Havířov B vstřelil Zdeněk Bartoš bez asistence (0:1).
02:04
Vyloučen hráč Lukáš Valchař družstva Flashing Stars Havířov B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů Flashing Stars Havířov B:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Lukáš Cieslar; hráči v poli: David Gajdzica, Jan Izaiáš, Patrik Polák, Martin Velčovský, Jiří Raszka