0:1
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 4:4
13. Ondřej Štefek, 35. Kilián Hejtmánek, 39. Jakub Dufek, 41. Jan Štefek - 15. Dominik Barták, 17. Lukáš Vejlupek, 42. Josef Nový, 45. Matouš Hrubý; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Josef Šedivý 20 - Kristián Ulrych 13; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2;
45:00
44:59
Střely na branku: Chodov 7, Panthers 7
44:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Josef Nový (4:4).
43:36
Timeout Panthers Praha
41:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Josef Nový, asistoval Dominik Barták (4:3).
40:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Štefek bez asistence (4:2).
38:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Ondřej Štefek (3:2).
34:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kilián Hejtmánek, asistoval Antonín Mužík (2:2).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku: Chodov 4, Panthers 9
24:04
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
23:13
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
16:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Josef Nový (1:2).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku: Chodov 6, Panthers 7
14:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Barták, asistoval Josef Nový (1:1).
12:48
Vyloučen hráč Jakub Dufek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
12:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Štefek, asistoval Jakub Dufek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Vojtěch Zdrubecký, Marek Urban, Lukáš Vejlupek, Matyáš Borek, Josef Nový