1:9
2:7
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbalová škola Plzeň A 3:21
24. Petr Hromádko, 55. Martin Boháč, 60. Petr Červenka - 1. Ondřej Budek, 2. Bořek Ozom, 4. Vojtěch Beneš, 10. Matěj Surák, 12. Matěj Surák, 24. Petr Torma, 26. Ondřej Budek, 29. Marek Osvald, 32. Kryštof Lehečka, 35. Petr Torma, 36. Kryštof Lehečka, 36. Ondřej Hlinovský, 38. Václav Kaše, 40. Jiří Mikeska, 50. Jiří Mikeska, 52. Bořek Ozom, 53. Tomáš Pour, 57. Ondřej Budek, 57. Václav Kaše, 59. Marek Osvald, 60. Tomáš Pour; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3:4 + Jan Šobotník OS; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 28 - Ondřej Motl 31; po třetinách: 0:5, 1:9, 2:7;
60:00
59:59
Střely na branku: D: 11, H: 20
59:59
Komentář domácí: Gratulujeme soupeřům k výhře, dnes byl soupeř nad naše síly.
59:59
Komentář Hosté : děkujeme za utkání
59:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Petr Torma (3:21).
59:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Kryštof Blažej (3:20).
58:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Osvald z trestného střílení (2:20).
56:42
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Kryštof Lehečka (2:19).
56:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (2:18).
54:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč bez asistence (2:17).
52:32
51:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Bořek Ozom, asistoval Filip Tábořík (1:16).
49:59
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
49:59
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva Florbalová škola Plzeň A - osobní trest.
49:39
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Matěj Surák (1:15).
47:06
Vyloučen hráč Ondřej Hlinovský družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: D: 12, H: 16
39:26
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Filip Tábořík (1:14).
37:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Ondřej Motl (1:13).
35:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Filip Tábořík (1:12).
35:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jonáš Janata (1:11).
34:24
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Tomáš Pour (1:10).
31:04
28:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Osvald, asistoval Ondřej Budek (1:8).
26:49
Vyloučen hráč Jiří Mikeska družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
25:56
24:35
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
23:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (1:6).
23:26
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Martin Boháč (1:5).
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 11, Střely hosté 13
15:12
Vyloučen hráč Jiří Mikeska družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
12:39
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
11:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Tomáš Pour (0:5).
09:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (0:4).
05:01
Vyloučen hráč Jan Harák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
03:17
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Václav Kaše (0:3).
01:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Bořek Ozom, asistoval Ondřej Hlinovský (0:2).
00:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Marek Osvald, Matěj Surák, Petr Torma, Tomáš Pour, Ondřej Budek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Mulač, Petr Červenka, Martin Boháč, Petr Hromádko, Tomáš Vostřel