1:2
0:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:4
2. Jakub Dufek, 6. Jakub Dufek, 8. Jakub Dufek, 14. Antonín Votava, 15. Lukáš Kafka, 20. Jakub Kýr - 9. Patrik Med, 19. Matyáš Moller, 25. Patrik Med, 33. Jiří Čížek; rozhodčí: Patrik Plocha - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Karel Hodík ? - Martin Štochl ?; po třetinách: 5:1, 1:2, 0:1;
45:00
43:54
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
32:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Matyáš Moller (6:4).
30:00
30:00
24:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Matěj Švácha (6:3).
19:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Kýr, asistoval Kilián Hejtmánek (6:2).
18:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyáš Moller, asistoval Martin Benda (5:2).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Karel Hodík (5:1).
13:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Jan Štefek (4:1).
08:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Patrik Hrubý (3:1).
07:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (3:0).
05:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Robert Petr Koudelka (2:0).
02:35
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
01:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matěj Kolář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Adam Stejskal, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Patrik Hrubý, Patrik Med