6:0
6:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha 15:1
1. Adéla Košvancová, 13. Veronika Kopecká, 16. Michaela Mechlová, 24. Katka Nádeníková, 27. Katka Nádeníková, 30. Kateřina Moravcová, 31. Alice Hejzlarová, 34. Michaela Mechlová, 40. Kateřina Seemannová, 46. Kateřina Moravcová, 47. Michaela Mechlová, 53. Katka Nádeníková, 54. Barbora Paletářová, 54. Mariana Býčková, 55. Kateřina Seemannová - 18. Viktorie Novotná; rozhodčí: Jan Hanzal - Marek Střída; vyloučení: 5:6; využití: 5:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Markéta Antalová 10 - Tereza Rožumbergová 31; po třetinách: 3:1, 6:0, 6:0;
60:00
Komentář trenérky domácích (Marešová):Pomalejší a zbytečně podrážděný rozjezd, od druhé třetiny soustředěnější výkon, pozitivní přístup a voilá - efekt se dostavil. Pěkné kombinace a nasazení, bavilo nás to.Díky soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jenšík): Dneska super den, super zážitek. Dneska nám to celý den vycházelo.
60:00
59:59
Utkání končí. Tatranky jasným výsledkem vyhrávají tento zápas.
57:44
Vyloučen hráč Kristýna Venclová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:44
Tatranky se rozhodly, že to zkusí ve třech.
57:06
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
57:06
Verča Kopecka srovnala síly na hřišti. 4 na 4.
56:49
Přesilovky Tatrankám dneska jdou, tak co tahle?
56:44
Vyloučen hráč Veronika Trenklerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
55:35
I Antalová musí být stále pozorná. Rychlým protiútokem zahrozily Pantherky.
54:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Adéla Košvancová (15:1).
54:27
Další branka z hole domácí hráčky, tentokrát zvyšuje skóre Kačka Seemannová.
53:42
Timeout Panthers Praha
53:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Michaela Mechlová (14:1).
53:42
Tatranky jsou při chutí. Další branku přidává Mari Býčková.
53:42
Hostující tým si bere oddechový čas.
53:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Paletářová, asistoval Kristýna Venclová (13:1).
53:17
Paletářová nechtěla být o góly ochuzena a tak tam poslala střelu z vrchu, která zapadla za hostující brankářku.
52:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Veronika Kopecká (12:1).
52:55
Viděli jsme teď několik velmi pěkných akcí, které v gól přetěžila Katka Nádeníková.
49:45
Pantherky brání co jim síly stačí, do útoku chodí jen výjimečně.
49:28
Nádeníková bombou do spojnice.
48:21
Mechlová dnes při chuti, střílí co to jde.
46:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Veronika Kopecká (11:1).
46:43
Míša Mechlová nekompromisně trestá vyloučení hostů.
46:29
Vyloučen hráč Diana Hošková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:08
Anežka Herešová nenápadnou střelou vyzkoušela pozornost hostující brankářky.
45:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Kristýna Venclová (10:1).
45:20
Konečně pořádná střela z hole Moravcové, kterou přesně našla z rohu Venclová.
43:24
Duo Kopecká - Seemannová se znovu krásně našlo, druhá zmíněná zakončuje, ale hostující brankářka chytá.
42:53
Tatranky zatím velmi nepřesně obstřelují branku hostů.
40:59
Domací kotel se probouzí a žene hráčky kupředu.
39:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (9:1).
39:05
Seemannová zkušeně zpoza branky.
38:31
Vyloučen hráč Diana Hošková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:31
Se sekáním se dnes roztrhl pytel. Domácí jdou do přesilovky.
37:53
Zatím střílí spíš domací celek.
36:37
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:37
Pantherky několikrát nebezpečně zahrozily. Uvidíme, jak si poradí s přesilovkou.
35:31
Další nebezpečná akce hostů, Antalová pozorná.
35:23
Pantherky jdou do přečíslení, hostující hráčka přestřeluje.
33:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kateřina Seemannová (8:1).
33:43
Po několika nepřesných střelách napravila reputaci domácího týmu Míša Mechlová.
32:30
Tatranky kombinují, ale branku moc neohrožují.
31:54
Vyloučen hráč Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
30:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová bez asistence (7:1).
30:09
Než jsem stihla dopsat předchozí branku, zvýšila skóre Alice Hejzlarová, která musí být po včerejšku při chuti.
29:35
29:35
Venclová posílá za bránou na Moravcovou, která zasouvá za záda gólmanky z brankové čáry.
27:16
Pantherky se zatím do útoku moc nedostávají. Občas dlouhý nahozený míček, ale nic většího jsme zatím neviděli.
26:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Michaela Mechlová (5:1).
26:22
Nádeníková na svém místečku, ze kterého se nemílí.
25:30
Kopecká z velkého úhlu do boční síťky.
25:03
Mechlová nebezpečně, ale pouze do brankářky.
24:41
Vyloučen hráč Klára Schmiedová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
24:41
I Tatranky vyzkouší přesilovku.
23:40
23:40
Balónek lítal ze strany na stranu z holí domácích přes několik střídání, ale branku ohrozila až Nádeníková, která se na první dobrou trefila.
20:45
Domácí v plném počtu.
20:14
Tatranky pokračují v oslabení, to ale nebránilo Kopecké, aby vyslala první střelu druhé třetiny.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: domácí 14 hosté 5
19:55
Domácí drží v poklidu míček na soupeřově straně.
18:44
Vyloučen hráč Barbora Burianová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:44
Tatranky dohrají první třetinu v oslabení.
17:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Alena Červenková (3:1).
17:19
Dlouhý balón letící na Antalovou zametla do branky Novotná.
15:50
15:50
Ihned po rozehrávce se nemílí přesnou střelou Michaela Mechlová a využívá tak přesilovou hru.
15:43
Vyloučen hráč Diana Hošková družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
15:26
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Karina Grenová.
14:20
Kopecká opět zkouší pozornost Rožumbergové.
12:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (2:0).
12:43
Nejprve Kopecká krosem na Seemannovou, která trefila pouze hostující brankářku, poté se situace otočila a Seemannová přesně našla Kopeckou, která se už nemílila.
09:55
Antalová chytá střelu z půlky.
09:40
Pantherky zatím nic nebezpečného nevymyslely, většinu náznaků do útoku kontroluje domácí obrana.
07:43
Košvancová si povodila hráčku na středu, z jejího náhozu na branku ale nic nebylo.
06:09
Hra je poněkud neklidná a zatím se přelévá ze strany na stranu.
04:40
Domácí přečkaly první oslabení a jsou opět v plném počtu.
04:08
Seemannová v úniku netrefuje branku.
02:55
Hostující hráčky na nic nečekají a střílí na Antalovou co to jde, ta zatím svůj tým drží výbornými zákroky.
02:33
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
00:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Kristýna Venclová (1:0).
00:56
Ani jsme se nestihli rozkoukat a skóre otevřela přesnou střelou Adéla Košvancová.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tereza Rožumbergová; hráči v poli: Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Karina Grenová, Adéla Vlčková, Viktorie Novotná
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Natálie Houžvičková, Kateřina Seemannová, Karolína Judová, Veronika Kopecká, Katka Nádeníková