2:1
3:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Hippos Žďár n/S. 7:3
13. Michal Háp, 20. Marek Boštík, 21. Marek Boštík, 40. Tomáš Novák, 47. Štěpán Švec, 57. Marek Lamplot, 60. Vilém Nonn - 28. Libor Denk, 44. Ondřej Zerák, 46. Vojtěch Haman; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 21 - Tomáš Růžička 24; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Filipa Dvořáka: Včerejší zápas nám sebral dost sil a to se dnes projevilo. Jinak dnešní zápas rozhodla naše slabá koncovka, mizerné přesilovky a smolný góly na 5:3 a 6:3. Litomyšl asi zaslouženě za tři body. Děkujeme soupeři a divákům.
59:59
Komentář domácích:Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
59:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Tomáš Novák (7:3).
59:12
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
58:14
Žďár n/S odvolali brankáře a hrají v šesti.
58:13
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:00
Právě probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
56:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jiří Žák (6:3).
55:08
Domácí si připisují další ubráněnou přesilovku soupeře.
55:07
Domácí v plném počtu.
53:07
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
46:34
Růžička zalehl míček, ale nevěděl kde je Švec si ho všiml a vypíchl mu ho.
46:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec bez asistence (5:3).
45:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (4:3).
43:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Petr Tlustoš (4:2).
42:22
Krásná rozehrávka ze strany Litomyšle Háp z rohu nahodil míček před bránu ve výší kolen a Švec ze vzduchu trefil míček Růžička se stihl přesunout a chytil to.
40:00
40:00
39:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Daniel Ondráček (4:1).
36:05
Dvořák Filip nastřelil tyč Vaškovi branky.
32:14
Domácím se podařilo ubránit už třetí oslabení.
30:14
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
29:40
Vaškovi nyní propadl míček mezi tělem a rukou, měl ale štěstí míček se odkutálel mimo branku.
28:30
Ondřej Dvořák nyní mohl snížit na rozdíl jedné branky, ale minul branku .
27:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Libor Denk, asistoval Vojtěch Haman (3:1).
24:49
Hosté nevyužili ani druhou přesilovou hru.
22:49
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
20:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Ladislav Štancl (3:0).
20:00
20:00
19:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Tomáš Novák (2:0).
17:11
Domácí jsou v plném počtu.
15:11
Vyloučen hráč Martin Motyčka družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
14:50
Zerák Ondřej se nyní ocitl sám před domácím brankářem , ale nedokázal ho překonat.
12:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Štěpán Švec (1:0).
12:49
Po krásné situaci dva na jednoho Růžička poprvé inkasoval a Litomyšl vede.
10:20
Háp vyslal na Tomáše Růžičku tvrdou střelu ten bez menších problémů vyráží.
06:20
Litomyšl po menších problémech vyhodila míček z vlastní poloviny a mohla vystřídat nové hráče.
03:50
Litomyšl byla blízko vedení, ale Žák netrefil bránu.
01:30
Po vypuštěném začátku se Litomyšli povedlo zamknout soupeře na minutu na jejich polovině.
00:10
Hned po vyhrané buli se Žďár zahrozil první střelou Nonn však zblokoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Lukáš Zeisel, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Vilém Nonn, Ladislav Štancl, Marek Boštík, Michal Háp, Štěpán Švec