3:0
3:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Pacovští Honzíci 7:1
17. Adam Jiruška, 28. Petr Doleček, 29. Jan Skalický, 34. Vojtěch Náhlík, 43. Petr Doleček, 50. Marek Švec, 58. Jan Skalický - 55. Milan Buřič; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 29 - Jaroslav Mareš 28, Adam Kršek 2; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:1;
60:00
59:59
Střely v třetí třetině: 14:12
59:59
Komentář trenéra hostí Petra Diviše: Nesedl nám povrch.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Po včerejším poměrně jasném zápase, jsme čekali, že to dnes bude velmi těžké utkání. Po celé utkání jsem měli navrch a v některých těžkých situacích nás podržel skvělý golman. Děkuji týmu i fanouškům za perfektní výkony a těšíme se na další zápasy.
59:35
Vyloučen hráč Daniel Baláš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
57:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (7:1).
57:59
Chybnou rozehru dokázal využít Jan Skalický a v oslabení přidává další zářez.
57:23
Vyloučen hráč Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
55:52
Hodně nad branku teď vystřelil Franta Majvald
54:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (6:1).
54:04
Krásnou standartní situaci zahráli hosté a zaslouženě snižují, standartka byla zahrána tzv. TIKI TAKA.
53:21
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil František Majvald.
53:21
Trestné střílení zastavila boční síť.
52:45
Od poloviny třetiny se začala hra velice přitvrzovat.
49:20
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (6:0).
49:20
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Kršek družstva Pacovští Honzíci
49:20
Po přesné nahrávce Jana Skalického vymetl podruhé pavučiny v pravém horním rohu brány Marek Švec
45:53
Tempo oproti druhé třetině opět vzrostlo a oba mají dostatek gólových příležitostí.
42:49
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Matouš Hrdina (5:0).
42:49
Podruhé v utkání skóroval kanonýr juniorského celku Petr Doleček, přítomní rodiče Petra jsou na něj velice pyšní.
40:56
Jan Skalický zazvonil na brankovou konstrukci hostů, slovy Roberta Záruby z NHL 09: " ZVONÍ TYČ ".
40:23
Promarněnou tutovou šancí otevřel třetí třetinu Franta Majvald.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: 10:6
33:36
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jiří Doleček (4:0).
33:36
Střelu Vojty Náhlíka si brankář hostů sám nohou sklepl míček do sítě.
32:40
Druhá třetina zatím přináší vice šancí po hosty, ale produktivnější jsou zatím hráči domácího celku.
32:01
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
30:49
Vyloučen hráč Vojtěch Náhlík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou.
28:53
Timeout Pacovští Honzíci
28:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Jiří Skalický (3:0).
28:53
Pozdržené vyloučení dokázal z půlky využít Jan Skalický.
27:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Daniel Baláš (2:0).
16:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Jiruška, asistoval Matouš Faltus (1:0).
16:42
Adamovi Jiruškovi se podařila najít skulinka mezi nohami brankáře hostí a otevírá tak skóre zápasu.
13:40
Ani čtyři střeli od Adama Jirušky nepřekročily brankovou čáru.
10:39
Menší zranění gólmana domácích vyřešil kousek náplasti.
10:00
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu. U míčku však více domácí.
05:06
Tempo hry udává domácí tým ale i soupeř má k dispozici šance ke skórování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Tomáš Voldřich, František Zajíc, Matěj Doubek, Milan Buřič
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Marek Švec, Jan Skalický, František Majvald