3:3
- : -
FbC Plzeň B

Florbalová škola Plzeň B - FbC Plzeň B 8:4
11. Filip Štěpánek, 13. Matěj Zicho, 17. Jakub Vandák, 19. Jiří Trnka, 28. Matěj Zicho, 32. Tomáš Suchý, 39. Adam Christoph, 41. Filip Štěpánek - 11. Pavel Hamrle, 42. Václav Dvorný, 43. Jiří Kubáč, 44. František Hlaváč; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Motl 13 - Petr Nový 10; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:3;
45:00
43:33
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil František Hlaváč, asistoval Jiří Kubáč (8:4).
42:11
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jiří Kubáč, asistoval Ondřej Polák (8:3).
41:31
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Václav Dvorný, asistoval Pavel Hamrle (8:2).
40:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Filip Štěpánek bez asistence (8:1).
38:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Adam Christoph, asistoval Lukáš Dyk (7:1).
33:15
Domácí hrají v plném počtu.
31:15
Vyloučen hráč Lukáš Dyk družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:04
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Tomáš Suchý bez asistence (6:1).
31:04
Nechytatelná střela Tomáše Suchého upravuje skóre zápasu již na 6:1.
30:00
30:00
27:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Matěj Zicho, asistoval Filip Štěpánek (5:1).
18:08
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Jiří Trnka, asistoval Matěj Zicho (4:1).
16:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Jakub Vandák, asistoval Filip Tábořík (3:1).
15:00
15:00
12:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Matěj Zicho, asistoval Jan Felkl (2:1).
10:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil Filip Štěpánek, asistoval Matěj Zicho (1:1).
10:43
Filip Štěpánek bekhendem z těsné blízkosti srovnává na 1.1.
10:00
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Pavel Hamrle, asistoval Václav Dvorný (0:1).
10:00
Hamrle nekompromisní střelou prostřelil Motla. Hosté se tedy po úvodním tlaku domácích ujímají vedení.