4:3
3:1
- : -

Panthers Praha - FBC Došwich Milevsko 10:5
6. Tomáš Mánek, 9. Jiří Hadamovský, 14. Jan Waldhauser, 26. Jan Kšír, 29. Jiří Hadamovský, 38. David Mašát, 39. Zdeněk Prokůpek, 46. David Mašát, 48. Michael Petráň, 58. Martin Mattes - 5. Václav Strouhal, 27. Dan Hrůza, 30. Adam Fridrich, 34. Václav Strouhal, 57. Adam Černý; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 12 - Karel Tvrdík 16; po třetinách: 3:1, 4:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích M. Mattese: "Kluci si dnes zápas moc neužili. Zápas byl z naší strany ospalý, přestože jsme drželi balónek většinu času. Bohužel jsme nabídli soupeři hodně šancí do brejků, které často úspěšně využili. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
vyjádření trenéra hostí: Museli jsme zvolit defenzivní taktiku díky oslabené sestavě.Kluci splnili pokyny a zápas statečně uhráli.Soupeř byl vyzrálejší. Děkuji za zápas.
60:00
57:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (10:5).
56:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (9:5).
54:16
Timeout FBC Došwich Milevsko
52:45
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:15
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
49:03
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
47:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (9:4).
45:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Jiří Hadamovský (8:4).
40:00
40:00
38:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Jan Kšír (7:4).
37:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Michael Petráň (6:4).
33:26
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (5:4).
31:21
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
29:56
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Fridrich bez asistence (5:3).
28:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval David Mašát (5:2).
27:30
Vyloučen hráč Miloslav Blahuta družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
26:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza, asistoval Petr Dolejš (4:2).
26:52
:-(
26:17
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
25:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval Tomáš Mánek (4:1).
21:34
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil David Mašát.
20:00
20:00
16:47
Vyloučen hráč Dan Hrůza družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
13:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Jan Kšír (3:1).
08:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Filip Hajžman (2:1).
05:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jan Martinek (1:1).
04:20
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal bez asistence (0:1).