4:1
0:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno 4:3
21. Martin Koubek, 25. Michal Klápa, 33. Matěj Korbel, 36. Jan Zavadil - 8. Peter Bezeg, 39. Adam Konečný, 45. Lukáš Michálek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 241; zásahy brankářů: Václav Zavadil 28 - Kryštof Bartek 28; po třetinách: 0:1, 4:1, 0:1;
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Dnes jsme se opět trápili v zakončení, věřím,že jsme si využívání gólových situací nechali na play off. Je před námi ještě kus práce, aby jsme v play off mohli myslet na úspěch. Děkujeme soupeři za skvělou prověrku a přejeme šťastnou cestu domů. Závěrem bych chtěl poděkovat našim fanouškům za podporu v základní části a pozval bych je na první dva zápasy play off."
60:01
Komentář trenéra Bulldogs Brno (David Kyzlink): "První třetina byla vyrovná a oba soupeři se v ní oťukávali, ve druhé stáhli domácí hru na dvě lajny, vlétli na nás a vytěžili z toho tlak a vedení. Ve třetí části jsme dokázali domácí zavřít na vlastní polovině, ale bohužel jsme nevyužili tolik šancí, abychom zápas minimálně otočili. Děkuji hráčům za výkon."
45:57
Zatímco vstup do druhé třetiny patřil domácím, tak nyní mají zatím více ze hry buldoci
44:29
Michálek trefuje nechytatelně do šibenice a máme zaděláno na drama
44:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Michálek, asistoval Michal Pešák (4:3).
38:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Peter Bezeg (4:2).
36:30
Hostům se teď nedaří příliš ohrozit domácí branku
35:33
Nádherná rána Zavadila z vrchu a domácí vedou již 4:1
35:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Strachota (4:1).
34:08
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
33:55
Výborný zákrok Zavadila
32:19
Rychlá akce Klápy na Korbela a ten procedil svou střelu pod rukou Barteka
32:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Klápa (3:1).
24:43
Tak jsem to zakřikl, Strachotovu střelu vyrazil Bartek pouze ke Klápovi a ten poprvé posílá Vary do vedení
24:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (2:1).
24:23
Domácí mají zatím více ze hry, další gól však ne a ne přijít
23:08
Rychle rozehraná standartka domácích, Svatek z dobré pozice netrefil míček
20:34
Velký tlak domácích, střela Korbela byla ještě zblokovaná, akce však pokračovala a stejný hráč našel Koubka a ten střelou o tyč vyrovnává
20:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Koubek, asistoval Matěj Korbel (1:1).
19:58
V samotném závěru měly Vary ještě šanci na vyrovnání, Nushart však netrefil před odkrytou klecí míček a ani následné standartky gólem neskončily
18:40
Další šance Strachoty končí opět mimo, následně si důležitý zákrok připisuje Zavadil
12:30
Příliš pohledných momentů jsme zatím neviděli, je vidět důležitost celého utkání, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu
11:10
Kalaš poprvé výrazněji zaměstnal Barteka, bohužel pro domácí neúspěšně
09:30
Korbel v dobré pozici promáchl
07:59
Bezeg nikým neatakován dostal přihrávku od Konečného a bez problémů otevírá skóre
07:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Peter Bezeg, asistoval Adam Konečný (0:1).
06:51
Žižka hledal dlouhým pasem Fajta, tomu na poslední chvíli překazil možnost zakončit Kalaš