4:1
- : -
SK Štětí

BK REAL ROUDNICE n/L - SK Štětí 5:3
3. Lukáš Dvořák, 21. Filip Bártek, 23. Jan Hubka, 27. Filip Nenadál, 28. Jan Racek - 2. Ondřej Soukup, 13. Ondřej Soukup, 29. Vratislav Šinfelt; rozhodčí: Jan Černý - Jiří Hlavatý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček ? - Petr Bartáček ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:1;
30:00
28:58
Branku družstva SK Štětí vstřelil Vratislav Šinfelt, asistoval Marian Kurfirst (5:3).
27:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Racek z trestného střílení (5:2).
26:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Filip Nenadál, asistoval Lukáš Jirásek (4:2).
24:54
Vyloučen hráč David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
22:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Hubka, asistoval Filip Bártek (3:2).
20:28
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Filip Bártek, asistoval David Karpíšek (2:2).
20:00
20:00
16:20
Vyloučen hráč David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
12:03
Branku družstva SK Štětí vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Eliška Vosyková (1:2).
12:01
Vyloučen hráč Lukáš Jiřička družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:00
10:00
02:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Lukáš Jiřička (1:1).
01:43
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Štětí:
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Filip Bártek, David Karpíšek, Jan Smola, David Šindelář, Matyáš Korous