2:3
2:3
- : -

1. FBK Rožnov p/R C - FBC Vikings Kopřivnice B 6:9
3. Filip Stypka, 10. Adam Burýšek, 21. Dalibor Plesník, 23. Dalibor Plesník, 29. Pavel Barabáš, 36. Daniel Prašivka - 2. Petr Podlezl, 2. Tomáš Telčer, 12. Petr Podlezl, 18. Tomáš Sladkovský, 20. Radim Vavřík, 24. Vojtěch Žáček, 29. Vojtěch Žáček, 36. Jan Baďura, 36. Tomáš Sladkovský; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Josef Kundrát ? - Vít Ohera ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 2:3;
36:00
35:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Petr Podlezl (6:9).
35:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Jan Baďura bez asistence (6:8).
35:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Prašivka, asistoval Pavel Barabáš (6:7).
28:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Vladislav Chmelař (5:7).
28:06
Vyloučen hráč Jan Bartoň družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Vojtěch Žáček bez asistence (4:7).
24:00
24:00
23:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Vojtěch Žáček, asistoval Jan Baďura (4:6).
22:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Daniel Prašivka (4:5).
20:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Miroslav Kasl (3:5).
19:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Radim Vavřík, asistoval Mojmír Jahoda (2:5).
17:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Jan Baďura (2:4).
12:00
12:00
11:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Petr Podlezl, asistoval Tomáš Sladkovský (2:3).
10:45
Vyloučen hráč Ondřej Smékal družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
09:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Adam Burýšek, asistoval Pavel Barabáš (2:2).
02:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Filip Stypka bez asistence (1:2).
01:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Tomáš Telčer, asistoval Michal Řeha (0:2).
01:01
00:11
Vyloučen hráč Daniel Drápala družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice B:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R C: brankář: Josef Kundrát; hráči v poli: Zbyněk Macura, Daniel Drápala, Václav Fiurášek, Vladislav Buchal, Filip Stypka