1:1
0:2
- : -

IBK Hradec Králové - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  1:4
28. Jitka Romančáková - 3. Petra Drápalová, 38. Martina Horáková, 50. Sabina Mátlová, 58. Veronika Martincová; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 21 - Tereza Harčárová 24; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostujících: Holky dnes megazkušenej výkon, každá lajna si hrála co měla, taktika na jedničku podpořená super výkonem golmana. Díky všem za účast
60:00
Komentář trenéra domácích: Náš dnešní výkon měl k ideálu daleko a výsledek tomu odpovídá. Opět se nám ukázaly mezery, na kterých do play-off zapracujeme. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
Přes obrovské nasazení a snahu domácích hráček, se jim nepovedlo vybojovat výhru a s úsměvem na tvářích domů odjíždějí Šitbořice, které si odvezly 3 body za výsledek 4:1 a musíme uznat že zaslouženě.
59:59
Hráčkám ze Šitbořic gratulujeme a děkujeme všem, kteří na dnešní zápas dorazili a těšíme se na vás příště.
59:59
Za nejlepší hráčky byly vyhlášeny z domácích Terka Kautská a z hostujících Anna Hanušová.
58:29
To by nebyla Jíťa Romančáková aby nám neukázala jeden z jejich typických zákroků, když pozadu zacouvala do rozhodčího, kterého si spletla se soupeřkou. Nebudeme se zmiňovat o obranné pozici.
57:12
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová bez asistence (1:4).
56:58
Proběhl nehezký zákrok, který končí lehkým zraněním Terky Kautské. Ta však byla schopná vstát a pokračovat ve hře.
56:42
Hra se zase vrátila do normálu akorát s větší energií a elánem, který předvádějí hráčky obou týmů.
55:00
Dnešní utkání sledovalo 64 fanoušků, kterým děkujeme za skvělou atmosféru a podporu, kterou vytvořili.
54:01
Timeout IBK Hradec Králové
52:41
Pravou kuráž dokázala hráčka číslo 28 z hostujících. Když si přes celé hřiště dokázala převést míček a ukázat domácím hráčkám, že zvládne i vystřelit.
49:57
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Veronika Králová (1:3).
49:57
Nedostatek důrazu v obraném pásmu a pomalou rozehrávku potrestaly hráčky Šitbořic dalším gólem a stav zápasu je 3:1
48:13
I přes to, že se domácí hráčky opravdu snaží přidat další gól do branky soupeřek, trocha toho štěstí tam chybí. Trefení několikrát boční síťky a nebo výstroje brankářky hráčkám moc nepomáhá.
46:15
Anička Miholová u branky soupeřek dělá pořádný zmatek a nedělá to brankářce vůbec jednoduché. Bohužel tato šance končí pouze nedovoleným zákrokem a následná standardní šatnce neskončila ani střelou na branku.
44:06
Vlastička Tomečková se tak moc vžila do hry až soupeřku srazila k zemi a pomalu se s ní mohla i osobně seznámit, protože ani jedné se nechtělo vstávat.
43:09
Domácí lvice bojují srdíčkem a oslabení se jim úspěšně zvládlo ubránit a skóre zápasu se hostujícím hráčkám nepovedlo změnit.
41:09
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
41:09
Niké Hazuková se odebrala na trestnou střídačku a odpiká si tu dvou minutový trest za špatné střídání. Tomu se říká týmový duch.
40:01
Je začátek poslední třetiny dnešního utkání a jsme zdědaví, jaký bude konečný výsledek.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině IBH HK 11 a tým soupeřek Šitbořice 10
39:58
Na konci druhé části odcházejí do šatny spokojenější hostující hráčky, které se opět vrátily do vedení.
38:57
Šitbořice se probudily a potkal je druhý dech. Teď o nich můžeme vidět jednu střelu za druhou. Musíme ale podotkout, že Adel Reslerová dnes velmi dobře postavenou branku, na které poprvé zazvonila tyčka.
37:43
Hostující hráčky nám ukázaly, že nedůraz v obraně se trestá. Šitbořice opět odskakují do vedení a vedou 2:1.
37:28
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Veronika Martincová (1:2).
36:28
Dnes to vypadá, že brankářky na obou stranách nemají moc těžkou práci. Možná by si spolu i během pauziček mohly dát třeba kafe a nebo čaj.
34:44
Utkání probíhá v klasickém tempu a podobě horské dráhy, kdy hráčky hrají stylem nahoru a dolů.
32:56
Hostující hráčky se dostávají do rychlého útoku a hráčka s čílem 6 běží sama na brankářku. Míček byl zvednut tak, že by se dalo jednat i o homerun.
32:11
Ve hře začíná přituhovat a začíná přibývat mnohem více faulů, než v první části zápasu. Uvidíme, jak se utkání bude vyvíjet dál.
31:22
Hráčky ze Šitbořic se drží na útočné polovině a domácím hráčkám opravdu nedají nic zadarmo.
30:42
Z faulu na Aničku Miholovou vzniká rozehrávka v rohu soupeřek, která končí střelou z otočky, ta však branku těsně minula.
29:53
Hra probíhá opět stylem tenisu, protože hráčky běhají po hřišti z jedné strany na druhou.
27:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková z trestného střílení (1:1).
27:20
Nehezkým zákrokem na Elišku Buchalovou bylo zařízeno trestné střílení. Anička Miholová vstřelila branku až po písknutí rozhodčích.
27:02
Krásným zásahem opět podržela svůj tým Adel Reslerová, když na ni soupečky nečekaně vystřelily.
25:45
Brankářka IBK HK musí po dlouhé době zasahovat a jako vždy podržela svůj tým a nenechala je na holičkách.
25:09
Musíme uznat, že hráčky Šitborič mají dneska opravdu dobře postavenou obranu v neprostupnou zeď. Každý pokus domácích hráček se jim podaří odrazit.
23:38
Natka Židková šla do souboje u mantinelu o míček a protihráčku přehodila přes mantinel, jako by vážila jen pár kg. Musíme podotknout, že zásah to byl čistý.
22:44
Hra se stále přelévá z jedné strany na druhou a vypadá to, že dnes jsme na tenisovém zápase a ne na florbale.
21:20
Krásnou akci pře brankou soupeřek předvedly Eliška Buchalová a Anička Miholová, jejich pokus o branku skončil zásahem protihráčky a ty se dostávají do protiútoku.
20:10
Na začátku druhé třetiny to vypadá, že hráčky dostaly novou chuť do života a vlétly do utkání jako dračice a to platí pro oba týmy.
20:00
20:00
19:59
V posledních vteřinách domácí hráčky už jen drží balonek na své polovině a první třetina končí výsledkem 1:0 pro hostující tým.
19:59
V první třetině byly střely na branku u obou týmů steně a to poměrěm 7 na 7
19:12
Následný protiútok domácích hráček IBK HK končí nezdařeným zákrokem na mantinelech a vypadá to, že nám hráčky chtějí zbořit halu.
18:47
Hráčky Šitbořic se dostávají na útočnou polovinu a mají střelu, kterou však krásným a ladným zákrokem překazila Jíťa Romančáková.
16:23
17 minuta utkání patří domácím hráčkám, ketré se drží na útočné polovině a nechtějí soupeřkám dát šanci na přidání dalšího gólu.
15:20
O rychlí protiútok hostujících hráček se postarala hráčka číslo 16, její střelu však zblokovala Míša Špulková.
14:13
I přes obrovskou snahu domácích hráček se nepovedlo vstřelit gól a soupeřky bez problémů zvládly první oslabení.
13:17
Uběhla 1. minuta z přesilové hry IBK HK a zatím jsme ještě nezaznamenali ani jednu pořádnou střelu. Je to veliká škoda, protože příležitostí na střelu několik bylo.
12:13
Vyloučen hráč Petra Drápalová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
12:13
Jíťa Románčáková si hezky vedla balonek a došla si provýhodu, která nakonec končí vyloučením hráčky na 2 minuty za sekání.
11:50
Hráčky Šitbořic jsou na útočné polovině a připsaly si další střelu na branku, která trefila pouze boční síťku.
10:58
Anička Miholová dneska opravdu válí, na půlce sebrala míček ze vzduchu, nahrávka kterou však chtěla dát na spoluhráčku neprošla, jinak by z toho bylo přečíslení 2 na 1
08:53
Domácí hráčky překvapily rychlím útokem na branku soupeřek. Brankářka však měla čistý výhled a střelu bez problémů chytila.
08:32
I přes to, že hráčky Šitbořic mají své vlastní hokejky, ty jim očividně nestačí a tak si při hře půjčůjí hokejky i od domácích hráček. Tedy ve chvíli, když jde o souboj u mantinelu, který končí hráčkami na zemi
07:20
Anička Miholová se dostává na útočnou polovinu a lehkým lobem se snaží trefit branku. Golmanka tuto střelu krástě vychytala a vysílá své spoluhráčky na druhou stranu hřiště.
06:01
Domácí hráčky mají první příležitost standardní rozehrávky v levém rohu na útočné polovině. Je z toho bohužel jen střela po zemi, kterou brankářka s lehkostí odráží.
04:37
Hra se opět přesouvá na bránící půlku domácího týmu. A následuje útok, který bohužel končí neúspěšně.
03:46
Probíhá čtvrtá minuta utkání hráčkám z IBK se stále nedaří přejít v útočné formaci na druhou stranu.
03:12
Probíhá boj u branky domácích hráček IBK HK a útok protihráček odráží Míša Špulková.
02:17
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Tereza Baranová (0:1).
02:17
První střela na branku domácích a končí gólem. Šitbořice jdou do vedení 1:0
01:50
Je vidět, že hradecké lvice se toho opravdu nebojí a jako první střílí na branku, bohužel střela branku minula.
01:30
Zatím se hraje v poklidném tempu, soupeřky se pouze oťukávají
00:30
Utkání zahájilo domácí družstvo převážně na své polovině hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Petra Ondráčková, Jana Pražáková, Veronika Muselíková, Monika Jahodová, Pavla Buráňová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Adéla Kozlová, Lenka Řezníčková, Natálie Žídková, Jitka Romančáková, Kristýna Gocová