1:4
1:4
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Slovan Havířov 2:14
18. Jan Bartoň, 40. Jan David - 3. František Kyc, 6. František Kyc, 7. Kamil Soják, 12. Jakub Hloušek, 13. František Kyc, 14. Jakub Hloušek, 16. Jan Drong, 19. František Kyc, 23. Jan Drong, 28. Jan Drong, 34. Šimon Bartoš, 38. Matěj Kravčík, 39. František Kyc, 43. Jakub Hloušek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Grill ?, Lukáš Mikušek ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 0:6, 1:4, 1:4;
45:00
42:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Kamil Soják (2:14).
39:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Ondřej Holaň (2:13).
38:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Drong (1:13).
37:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Marek Krmášek (1:12).
33:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Matěj Kravčík (1:11).
30:00
30:00
27:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval František Kyc (1:10).
22:55
Vyloučen hráč René Libiger družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong bez asistence (1:9).
21:08
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
18:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (1:8).
17:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Bartoň, asistoval Ondřej Monsport (1:7).
15:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval Kamil Soják (0:7).
15:00
15:00
14:17
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:04
12:44
11:03
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mikušek družstva FBC Vikings Kopřivnice
11:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Marek Krmášek (0:4).
06:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Nicolas Orlovský (0:3).
05:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Brija (0:2).
02:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Kryštof Fusek, František Kyc, Jan Drong