0:3
3:3
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBK Piráti Sokol Chrudim 5:8
3. Matouš Hrdina, 12. Štěpán Appl, 52. Petr Doleček, 58. David Derka, 60. David Derka - 13. Daniel Bořetický, 16. Tomáš Jelínek, 28. Daniel Bořetický, 37. Petr Kučera, 39. Václav Svratecký, 43. Tomáš Jelínek, 49. Jakub Kofroň, 51. Daniel Bořetický; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Roman Doleček 20 - Dominik Kaštánek 22; po třetinách: 2:2, 0:3, 3:3;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: 13:9. Celkem: 27:28.
59:59
Komentář trenéra hostí Reného Sovy: Nic nevzdáváme, sezóna ještě neskončila. Děkujeme všem účinkujícím za pěkné utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Když v utkání odehrajete naplno pouze prvních a posledních deset minut, tak není šance pomýšlet na vítězství. Velká marodka nám umožnila dát konečně velký prostor pro zapracování většího množství juniorů, kteří rozhodně nezklamali. Děkujeme a přejeme hezkou neděli
59:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Derka bez asistence (5:8).
59:22
Další zásah Davida Derky z půlky.
57:58
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
57:58
57:58
Nahození z půlky od Davida Derky skončilo až za brankovou čárou.
56:30
Další velmi dlouhý v podání domácích.
54:20
Po přibližovacím gólu, jsou domácí více na balónu, cíl (vyhrát) je zatím v nedohlednu.
51:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval František Majvald (3:8).
51:38
František Majvald nachází před bránou Petra Dolečka a ten je neomylný.
50:47
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
50:06
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický z trestného střílení (2:8).
50:06
Trestným střílením dokončuje svým svůj hattrick Daniel Bořetický, který dokázal podsunout míček pod Romanem Dolečkem.
49:59
Nad brankovou konstrukci teď mířil Adam Jiruška
48:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Adam Filip (2:7).
48:33
Opět využitý break a zakončení do prázdné provádí Jakub Kofroň.
47:25
Na hostech je vidět známka taktického zdržování času.
44:43
Hra se opět po vzoru první třetiny přelévá ze strany na stranu.
42:03
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Daniel Brtnický (2:6).
42:03
Tomáš Jelínek teď využil pozdního přesunu brankáře domácích a zvyšuje tak na 2:6
41:11
Hra ve sníženém počtu hráčů nepřinesla žádné změny ve skóre.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: 7:7
39:11
Vyloučen hráč Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:11
Vyloučen hráč Adam Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
39:11
Z menši roztržky se stává hra 4 na 4.
38:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Dominik Czeszewski (2:5).
38:45
Z breaku do prázdné brány zakončuje Václav Svratecký
37:50
Poté co se hosté dostali do dvoubrankového vedení se opět tempo hry zklidnilo.
36:44
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (2:4).
36:44
Čistý průstřel zaznamenává Petr Kučera.
35:37
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
35:22
Rychlost hry se opět zvýšila.
32:32
Úžasným zákrokem teď zastavil únik hostů Roman Doleček.
31:45
Od půlky třetiny se u míčku více drží domácí.
30:12
Ani třetí přesilovky domácí nevyužívají.
30:08
Tutovou šanci teď nevyužil Petr Doleček.
29:05
Krasný zámek si teď vytvořili domácí.
28:12
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
27:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Lukáš Pavuk (2:3).
27:13
Druhý zářez na pažbu přidává Daniel Bořetický
26:23
Druhou přesilovku domácí nevyužívají.
24:23
Vyloučen hráč Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou.
23:55
David Derka střelou z půlky se pokusil překvapit brankáře hostí ale neuspěl.
20:50
Od začátku třetiny mají míček více pod kontrolou hosté.
20:00
20:00
19:59
Střeli po první třetině: 7:12
19:15
Ke konci třetiny mají více šancí hosté ale obrana domácích odolává.
15:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Dominik Czeszewski (2:2).
15:58
Krásnou akcí zakončenou do prázdné brány hosté srovnávají stav utkání.
15:28
Hra v osobních soubojích se velice přitvrdila.
12:03
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Kučera (2:1).
12:03
Rychlá odpověď od Daniela Bořetického snižuje stav utkání na 2:1.
11:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl, asistoval Jan Skalický (2:0).
11:42
Po jedenácti vteřinách přesilové hry vymetá jako uklízečka pravý horní roh Štěpán Appl.
11:31
Vyloučen hráč Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
07:32
Hra se stále ve velkém tempu přelévá ze strany na stranu.
04:29
Krásný únik Štěpána Appla zakončený střelou, však brankář hostí zneškodnil.
02:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Adam Jiruška (1:0).
02:11
Do teploměru přesně mířil Matouš Hrdina a posílá tak domácí do vedení.
00:24
Úvodní střelecký pokus si berou hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Daniel Bořetický, Petr Kučera, Adam Filip, Jakub Kofroň
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Matouš Faltus, Jan Skalický, František Majvald