3:1
4:2
- : -

K1 Florbal Židenice - VSK VUT Skurut Hai Brno 8:5
1. Michal Havlíček, 17. Denis Matoušek, 24. Marcel Lázók, 26. Filip Zelníček, 40. Aleš Malík, 42. Denis Matoušek, 44. Petr Bednář, 45. Ondřej Řezníček - 12. Tomáš Fanta, 14. Denis Ligas, 24. Michal Repko, 43. Viktor Čermák, 45. Radek Novák; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Bohumír Fajt ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 4:2;
45:00
44:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Ondřej Řezníček, asistoval Marcel Lázók (8:5).
44:33
Vyloučen hráč Mojmír Pruch družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
44:19
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Denis Ligas (7:5).
44:16
Timeout K1 Florbal Židenice
43:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Ondřej Řezníček (7:4).
42:18
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Viktor Čermák bez asistence (6:4).
41:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Denis Matoušek, asistoval Jiří Picka (6:3).
39:50
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
39:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Malík bez asistence (5:3).
30:00
30:00
25:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Filip Zelníček, asistoval Marcel Lázók (4:3).
23:24
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko bez asistence (3:3).
23:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marcel Lázók, asistoval Aleš Malík (3:2).
16:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Denis Matoušek bez asistence (2:2).
15:00
15:00
13:51
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas bez asistence (1:2).
11:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Jiří Paleček (1:1).
00:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michal Havlíček, asistoval Jiří Picka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Roman Mach, Radek Novák, Jakub Slavíček, Michal Repko, Tomáš Fanta