0:1
3:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Exelsior Havířov 7:5
3. Daniel Eremiáš, 8. Ivan Pergler, 8. Martin Řezáč, 15. Daniel Maxa, 52. Martin Řezáč, 53. Daniel Eremiáš, 60. Martin Řezáč - 5. Pavel Bezděčík, 27. Martin Šulc, 41. Adam Feber, 44. Marián Kloza, 57. Richard Kraus; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Hartman 20 - Denis Jasiok 25; po třetinách: 4:1, 0:1, 3:3;
60:00
Střely po třetí třetině domácí 10 hosté 10
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Utkání jsme prohrály v první třetině. I tak děkuji hráčům za předvedený výkon ve druhé a třetí třetině.
60:00
Komentář domácího trenéra Adama Havránka: Další zápas, ve kterém se nám povedla první třetina, ale ve druhý vypadli z role. Nedaří se nám dobře rozehrané zápasy dotáhnout do klidné konce, což je asi daň za mladý tým. Každopádně jsme rád, že jsme to dnes dobojovali do vítězného konce.
60:00
59:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč bez asistence (7:5).
59:59
Konec třetí třetiny.
59:54
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
59:35
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
56:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Jan Žwak (6:5).
56:23
Hosté se štěstím dávají gol a snižují vedení domácích na jeden gol.
52:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (6:4).
52:10
Domácí pomalu ožívají a dávají druhý gol po sobě.
51:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč z trestného střílení (5:4).
51:02
Domácí proměnují trestné střílení a vrací se zpátky do vedení.
50:09
Domácí i hosté hrají v plném počtu.
49:35
Hosté hrají už ve čtyřech.
48:09
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
48:09
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
48:09
Vyloučení na obou stranách za hrubost.
47:35
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
47:35
Domácí si zahrají první přesilovou hru.
45:10
Domácí by měli zase začít hrát jinak to pro ně nedopadne dobře.
44:20
Toto utkání sleduje 68 diváků.
43:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza z trestného střílení (4:4).
43:07
Hosté proměnují trestné střílení a srovnávají stav utkání na 4 : 4
40:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Mikulok (4:3).
40:37
Hosté dávají gol a snižují vedení domácích na jeden gol.
38:29
Hostujícího brankáře zachránilo obrovské štěstí.
35:30
Domácí neproměnují šanci.
34:08
Hosté nevyužívají druhou přesilovou hru.
32:08
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:08
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
27:19
Hostující brankář podržel tým.
26:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval David Chládek (4:2).
26:22
Hosté snižují vedení domácích na 4 : 2
25:19
Hosté se snaží rozehrát ale moc se jim to nedaří.
22:30
Hosté vyčkávají s míčkem na své polovině.
18:41
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
18:41
Hosté hrají přesilovou hru.
18:03
16:13
Hosté neproměnují jasnou šanci.
14:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Maxa, asistoval Martin Fenik (4:1).
14:25
Máme tady další gol domácího týmu na 4 : 1
07:44
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Eremiáš (3:1).
07:44
Domácí dávají rychlé dva goly po sobě a navyšují vedení na 3 : 1
07:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jan Diviš (2:1).
06:42
Domácí čekají s rozehrávkou na své polovině.
04:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Jan Žwak (1:1).
01:10
Hosté i domácí vstupují do tohoto utkání naplno.
00:01
Byla zahájena první třetina.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Erik Šochman, Pavel Bezděčík, Jakub Holeš, Daniel Tychtl, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Michal Strnad, Martin Řezáč, Daniel Eremiáš, Patrik Chládek, Kryštof Valenta