1:4
4:1
- : -

Florbal Ústí B - Panthers Praha B 5:8
39. Jiří Strnad, 41. Hynek Nikolič, 44. Hynek Nikolič, 49. Vladimír Štorek, 51. Vladimír Štorek - 6. Jan Tvrdek, 11. Jaroslav Janoušek, 15. Jan Tvrdek, 24. Matěj Dopita, 30. Tomáš Mánek, 34. Štěpán Hanzl, 38. Vojtěch Šafránek, 45. Matěj Dopita; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 27 - Jan Borák 32; po třetinách: 0:3, 1:4, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů (Štěpán Weber): "Poměrně bizarní utkání, které mělo zajímavý průběh, rozhodla první třetina, kdy nám to tam padalo a soupeř nedal skoro nic a naše žijící legenda v brance ukázala, že ví, jak se posadit. Soupeři strašně nevyhovovala naše hra a nám to naopak sedlo. Třetí třetina už byla taková ta nemoc, že to dohrajeme."
60:00
Komentář vedoucího domácích:"První dvě třetiny byly penerská pieta za Kobeho, Jolandu a Mílu Pennera. Budiž jim země lehká. I přes traumata, která nám život připravil, jsme v poslední části ukázali naše grow a trumfli jsme v počtu branek celoživotní úsilí M. Pennera. Díky."
60:00
58:54
Timeout Florbal Ústí B
50:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Jindřich Grosse (5:8).
50:30
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
48:36
45:11
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Přemysl Vávra (3:8).
43:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (3:7).
40:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (2:7).
40:00
40:00
39:59
Po druhé třetině na střely DOM- 8 HOS-6
38:53
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Filip Kučaba (1:7).
37:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Šafránek, asistoval Jaroslav Janoušek (0:7).
35:53
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
33:13
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Matěj Dopita (0:6).
29:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Štěpán Hanzl (0:5).
23:36
20:00
20:00
19:59
Po první třetině na střely DOM-13 HOS-17
14:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Matěj Kříž (0:3).
10:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval David Mašát (0:2).
05:01
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Martin Eckstein (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Vojtěch Šafránek, Štěpán Hanzl, Matěj Dopita, Přemysl Vávra, Vít Novotný
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Leoš Nergl, Jiří Strnad, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba