2:1
2:6
- : -

FBC Slavia Praha - Panthers Praha B 7:9
3. Petr Blažej, 3. Vojtěch Šafář, 6. Vojtěch Šafář, 33. Tomáš Janovský, 39. Vojtěch Šafář, 44. Vojtěch Šafář, 50. Tomáš Janovský - 12. Matěj Dopita, 16. Matěj Kříž, 23. Martin Mattes, 43. Martin Mattes, 45. Ondřej Přib, 48. Martin Mattes, 54. Boleslav Kytka, 59. Tomáš Mánek, 59. Štěpán Hanzl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 4:4 + Tomáš Mánek 5; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Dominik Řečník 29 - Lukáš Hušek 15; po třetinách: 3:2, 2:1, 2:6;
60:00
Střely ve třetí třetině: Slavia Praha 6, Panthers Praha 19.
60:00
Komentář trenéra hostů (Štěpán Weber): "Dneska jsme zažili něco jiného, než včera, soupeř vyvíjel větší úsilí a nám trvalo strašně času, než jsme si to uvědomili, že jen tak to nepůjde, plus nás učaroval zkušený brankář domácích. Naštěstí jsme zabrali v pravý čas a ukázali trochu více zkušeností. Díky všem za zápas."
60:00
Komentár trenéra domácích Ondřeje Otáhala: Dnes se mě těžko hledají slova. Tenhle zápas se dal zvládnout, ale muselo by se sejít všechno se vším. A ono se nakonec spíš nesešlo. Na jednu pětku se vyhrát nedá, ikdyž ani ta se nevyvarovala zbytečných chyb. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00
58:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Přemysl Vávra (7:9).
58:24
Timeout FBC Slavia Praha
58:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Martin Mattes (7:8).
56:01
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra na zemi.
53:37
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Boleslav Kytka (7:7).
49:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Petr Paloušek (7:6).
47:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Ondřej Přib (6:6).
44:43
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Ondřej Přib, asistoval Martin Mattes (6:5).
43:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Tomáš Janovský (6:4).
42:06
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Tomáš Mánek (5:4).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Slavia Praha 10, Panthers Praha 8.
40:00
38:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Petr Paloušek (5:3).
32:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Ondřej Otáhal (4:3).
29:56
Vyloučen hráč Ondřej Přib družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:54
Vyloučen hráč Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:03
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes bez asistence (3:3).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Slavia Praha 6, Panthers Praha 11.
20:00
18:14
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
17:25
Vyloučen hráč Tomáš Mánek družstva Panthers Praha B na 5 minut za sekání.
16:56
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil Martin Fojtík.
16:29
Vyloučen hráč Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
15:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž, asistoval Ondřej Přib (3:2).
14:19
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
13:41
Vyloučen hráč Jakub Kamberský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
11:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita bez asistence (3:1).
08:04
Vyloučen hráč Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
05:12
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (3:0).
03:00
Hra je vyrovnaná, ale sešívaní se perou a zatím jim to vychází
02:55
02:04
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Blažej, asistoval Martin Fojtík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Lukáš Hušek; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Lubenský, Matěj Dopita, Přemysl Vávra, Jan Kšír
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: David Laho, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Tomáš Janovský, Petr Paloušek