4:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Hippos Žďár n/S. 11:4
3. Jan Beránek, 6. Vít Jirků, 11. Jan Beránek, 12. Jan Beránek, 17. Martin Štoll, 34. Jan Beránek, 40. Michal Beránek, 44. Jakub Horský, 48. Tomáš Kasper, 54. Martin Štoll, 58. Jan Beránek - 20. Michal Hrubý, 27. Lukáš Zeisel, 48. Michal Hrubý, 54. Vojtěch Haman; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 23 - Lukáš Kratochvíl 23; po třetinách: 5:1, 2:1, 4:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Domácí: 12 Hosté: 11
59:59
Komentář hostů: S koncem základní části hrajeme stejný... jako na začátku sezóny. Od začátku jsme se nedostali do zápasu a to rozhodlo. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Zápas jsme zvládli dobře po taktické stránce a díky tomu mohli kontrolovat celý zápas. Děkujeme soupeři
58:45
Tentokrát si zkusí přesilovou hru domácí celek.
58:02
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
57:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (11:4).
56:05
Poslední početní výhoda se hostům povedla zopakují akci i nyní a dostanou balónek za záda Vyskočila?
55:56
Vyloučen hráč Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
54:27
Hosté už silně nezvládají vypjaté situace díky kterým dělají chyby a otevírají tím zadní vrátka.
53:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Michal Beránek (10:4).
53:04
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (9:4).
52:34
Další početní výhoda hostujícího týmu. Podaří se domácím opět skórovat nebo už se zaštěstí i hostujícím hráčům a skórují.
52:25
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
49:14
Dnešní zápas je stejně vyhrocený jako děj v ordinaci.
48:56
Vyskočil předvádí další vynikající zákrok.
47:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Ondřej Dvořák (9:3).
47:19
Domácí válec stále pokračuje a soupeř se začíná topit a klesá níž a níž.
47:03
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Marek Žaloudek (9:2).
45:52
Vyloučen hráč Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
44:26
Domácí nepouští hosty na balónek.
43:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jakub Horský bez asistence (8:2).
43:35
Hostující hráči ztrácejí nervy a nezvládají vypjaté situace v zápase.
42:06
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
41:43
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
41:40
Několik zblokovaných střel se připsalo na domácí účet.
40:13
Poslední třetina a domácí si hned připisují další střelu.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 13 Hosté: 9
39:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Beránek (7:2).
37:38
Beránek J. se rozhodl pro sólo akci zakončenou backhandem. Tuto téměř dokonalou akci mu překazil až v koncovce hostující gólman.
36:13
Domácí příliš nekombinují a většinou po dvou nahrávkách střílí.
34:52
Vyloučen hráč Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
33:12
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (6:2).
33:12
Hostujícímu týmu se druhá početní výhoda vůbec nepovedla a dokonce domácí tým dokázal vstřelit branku.
32:01
Ani druhá přesilová hra hostujícího týmu zatím nebyla moc nebezpečná.
31:36
Hosté si již podruhé dnes vyzkouší početní převahu.
31:13
Vyloučen hráč Vít Zápotočný družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
30:05
Hra se začíná přiostřovat a začínáme slyšet čím dál častěji píšťalku rozhodčích.
26:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Vít Petříček (5:2).
26:00
Po závaru před bránou Vyskočila se balónek bův ví kde odrazil a končí za brankovou čárou.
25:34
Nyní se domácí drží na útočné polovině.
23:45
Hosté se snaží si vykombinovat šanci a nepouští domácí k balónku.
20:01
První třetina patřila jasně domácímu týmu který si do druhé třetiny vzal náskok 4 gólů. Uvidíme zda se hostujícímu celku podaří vyrovnat popřípadě otočit nepříznivý vývoj zápasu.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 9 Hosté: 7
19:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Filip Dvořák (5:1).
16:48
Vyskočil teď doslova vyskočil z brány a balónek chytá.
16:17
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Jan Beránek (5:0).
14:00
Hosté zatím pouze jednou vystřelili na domácího gólmana. S touto střelou si Vyskočil bez problému poradil.
13:21
Hosté si po nedovoleném zákroku domácího hráče zahrají přesilovou hru.
12:53
11:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (4:0).
10:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Martin Štoll (3:0).
09:30
Zápas nahoru dolů kde si domácí připravují výborné šance a nebojí se jít do osobních soubojů.
07:50
Domácí nikam nespěchají a v klidu se snaží dostat do útočného pásma.
06:15
Hostujícím hráčům se také podařilo zablokovat střelecký pokus Horského.
05:50
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Jan Beránek (2:0).
05:40
vyskočil si dnes poprvé sáhnul na balónek.
05:37
Žaloudek blokuje tvrdou ránu hostujícího hráče.
04:56
Beránek v další velké šanci. Tentokrát jeho střelu zastavuje gólman špičkou boty.
03:47
Domácí zatím hrají ve velkém tempu a nebojí se pálit z každé pozice.
02:40
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Vít Zápotočný (1:0).
02:40
Beránek vyslal tvrdou střelu od půlky hřiště a povedlo se mu překvapit hostujícího gólmana.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Vít Petříček, Daniel Halm, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Vít Zápotočný, Michal Strejček, Martin Štoll, Michal Beránek