2:2
2:1
- : -

FbC Plzeň blue - Florbal Sokolov 4:3
5. Richard Nový, 12. Lukáš Hanzlíček, 15. Richard Nový, 24. David Janovský - 5. Tomáš Boháček, 7. Kryštof Pitoňák, 23. Lukáš Koutník; rozhodčí: Luděk Lejba - Daniel Karásek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Balák 15 - Vojtěch Razgyel 8, Vojtěch Razgyel 9; po třetinách: 2:2, 2:1;
26:00
23:32
Timeout Florbal Sokolov
23:32
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil David Janovský, asistoval Matěj Sobek (4:3).
22:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Koutník, asistoval Josef Sekyra (3:3).
16:07
Vyloučen hráč Lukáš Koutník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:41
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Richard Nový bez asistence (3:2).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Razgyel družstva Florbal Sokolov
13:00
13:00
11:27
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Lukáš Hanzlíček, asistoval David Janovský (2:2).
06:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Pitoňák, asistoval Lukáš Koutník (1:2).
06:14
Vyloučen hráč David Janovský družstva FbC Plzeň blue na 2 minuty za blokování hokejky.
04:50
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Richard Nový bez asistence (1:1).
04:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Boháček, asistoval Kryštof Pitoňák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Daniel Karásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Kryštof Pitoňák, Radim Šlechta, David Troller, Tomáš Boháček, Lukáš Koutník