1:3
3:5
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - Florbalová škola Plzeň A 6:10
9. David Caha, 12. Dominik Vlček, 38. David Caha, 47. Petr Žáček, 51. Jindřich Hrdý, 57. Jakub Vojáček - 8. Kryštof Lehečka, 12. Petr Torma, 21. Ondřej Budek, 32. Václav Kaše, 36. Ondřej Budek, 41. Tomáš Pour, 42. Ondřej Budek, 46. Václav Kaše, 49. Matěj Surák, 51. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Dominik Harman - Lukáš Teska; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 22 - Filip Šik 21; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:5;
60:00
Střely 3. třetiny: domácí- 10, hosté- 11
60:00
Komentář trenéra hostů Miroslava Čechury: včerejší zápas zapomenut. Dnes jsme podali zlepšený výkon a ukázali. že umíme hrát florbal. Soupeři děkujeme za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fučíka: Dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Chtěli jsme 3 body, ale dnes to nevyšlo. Děkujeme za férové utkání, šťastnou cestu domů.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Jindřich Hrdý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
59:27
Štíři se probudili na posledních 10 minut
57:30
Plzeň vyčkávala na vhodnou situaci, aby se dostali k bráně Bicka, hned jak ji našli, snažili se dát gól, ale střela netrefila bránu.
56:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Dominik Vlček (6:10).
55:03
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
53:18
Začíná se nám to tu přiostřovat, Surák se začal hádat s rozhodčím.
52:00
Vojáčkovo backhandu chtěl jenom kousek, aby skončil za zády Šika
50:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Lukáš Svintek (5:10).
50:41
Hrdý backhandem pod svýma nohama zvyšuje skóre.
50:18
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Bořek Ozom (4:10).
50:18
Bickovi chybělo jenom pár cemntimetrů, aby chytnul míček, jelikož mu sjel po zádech.
48:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák bez asistence (4:9).
48:49
Hra 4 na 4 asi sednula Surákovi, který utekl obraně domácích a míček se ocitá za Bickovo zády.
47:27
Vyloučen hráč Jindřich Hrdý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
47:27
Vyloučen hráč Tomáš Pour družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
46:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval David Caha (4:8).
46:06
Dokonale využitá standartka, Caha přehrál Žáčkovi a ten z první zadavá míček do brány.
45:53
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše bez asistence (3:8).
45:15
Dik znovu ubránil bránu před domácím týmem
44:14
Štíři se ted' stáhli a snaží se jenom bránit.
41:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (3:7).
41:28
Ted se ukázala chyba v obraně, Budek byl sám u brány a po přihrávce šel sám na Bicka, ten už nedokázal zachránit situaci.
40:32
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Petr Torma (3:6).
40:32
Pour nakonec dokázal proměnit přesilovku, po rychlé přihrávce si odkryli Bicka a Pour střílel do odkryté brány.
38:40
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
38:40
Dnes si jako první vyzkouší přesilovou hru Plzeň
37:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Josef Čížek (3:5).
37:04
Tinavský po přihrávce Svintka vyběhl z obrany na Šika, ale střela nezasáhla branku.
35:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek bez asistence (2:5).
35:58
Budek si zpravil chut' po minulé brance kterou minul a prokličkoval celé hřiště a završil to gólem.
35:09
Budek se dostal ke střele, ale ta končí za bránou.
31:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Ondřej Budek (2:4).
31:27
Kaše dokonalý gol z backhandu.
30:19
Caha sám na bránu, ale střílí asi pět metrů nad bránu.
27:32
Kyrian svým tělem zabránil jistému gólu.
26:29
Pour nedokázl vstřelit gól Bickovi
24:57
Plzeň znovu střílela do Bickovo odkryté tyčky, ale tentokrát ho golem nepotrestala.
23:49
Šik je mrštný jako ještěrka a znovu zachraňuje Plzeň.
22:39
Gólman hostů pohotovým zákrokem chytá míček.
21:19
Fučík si asi spletl florblový zápas s gymnastikou a předvádí nám tu kotouly.
20:23
20:23
Budek si prokličkoval celé hřiště a dokonce byl úspěšný i v koncovce.
19:59
A konečná střela Vojáčka končí za bránou.
19:31
Bicek právě kouzlil v bráně
17:45
Štírům se zatím daří blokovat střely na Bicka
16:04
A opět Caha dává gól, který nebyl uznaný.
15:14
Nejmladší hráč Tinavský střelou z půlky na hrdého, ten dostal míček do branky, ale gól nebyl uznaný, jelikož nám zazněla píšťalka, tak třeba příště.
13:07
Nad gólmanem hostů asi drží ochranou ruku nějaká vyšší moc, jelikož zákrok co právě předvedl ani není možný.
11:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček bez asistence (2:2).
11:30
Vlček si prokličkovaná celé hřiště a nechává hráče za sebou jako kužely a vymetá stejný růžek jako Caha předtím.
11:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Bořek Ozom (1:2).
11:06
Torma navyšuje skóre střelou z poloviny.
08:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Filip Kyrian (1:1).
08:11
Caha srovnává střelou ze skoro nulového úhlu
07:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Vojtěch Beneš (0:1).
07:30
Lehečkova střela ze zákrytu si našla místo v nevykryté tyčce Bicka
06:41
Budek předvedl ukázkovou střelu z první, ale Bicek vychytal.
05:22
Čížek byl sám před bránou, ale nedokázal po přihrávce Cahyho střelit míček do brány.
04:12
Bicek nám právě předvedl famózní zákrok.
03:03
Fučík sám na bránu, ale hráč Plzně ho předběhl a pokus o gól překazil.
02:03
Hráči nám nějak začínají padat, Mikeska nám právě vytřel podlahu.
01:00
Slepička zaznamenal na svém kontě první střelu, která ale skončila nad bránou.
00:01
Úvodní bude 1. třetiny pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Ondřej Budek, Bořek Ozom, Matěj Surák, Petr Torma, Tomáš Pour
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: David Caha, Petr Žáček, Lukáš Vácha, Josef Čížek, Filip Kyrian