3:2
3:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Z.F.K. AQM Petrovice 11:3
2. Adam Kobr, 9. Jiří Hofman, 10. Adam Kobr, 10. Filip Krigovský, 11. Michal Janeček, 31. Michal Janeček, 35. Daniel Kroupa, 39. Michal Nožička, 42. Petr Hašek, 58. Vojtěch Výborný, 59. Filip Krigovský - 9. Adam Zbořil, 21. Petr Skácel, 29. Dominik Chvastek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 27 - Martin Janík 16, Pavel Kulla 10; po třetinách: 5:1, 3:2, 3:0;
60:00
59:59
Je jasno!
59:59
Komentář trenéra hostí Vlček Martin: Co se tady dneska odehrálo, neumím pojmenovat, ale florbal to určitě nebyl. Prospali jsme první třetinu, a tak tento boj vyhráli zaslouženě domácí. Děkuji domácím za zápas.
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí 13, hosté 10
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: V první třetiny jsme si vybudovali dostatečně velký náskok, který jsme po zbytek zápasu udrželi, škoda výpadku na začátku druhé třetiny. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů. Divákům děkuji za podporu.
59:38
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
59:38
Vyloučen hráč Matěj Matoška družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
59:38
Poslední minuta se zbytečně táhne.
58:43
Výrazné vedení (abychom zůstali u "V") zvýraznil Filip Krigovský, který nepohrdnul odkrytou brankou hostí.
58:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Filip Krigovský, asistoval Petr Hašek (11:3).
58:15
4 z 5 posledních komentářů začínají na "V".
57:45
Vypadá to, že emoce vzrůstají na hřišti i v hledišti.
57:03
Vojta Výborný trefil z trojky vzdálenější tyč.
57:02
... pro Jaroměř ano.
57:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Dominik Emlar (10:3).
56:21
Vyjde lépe ta další? Tedy pro domácí, hosté jsou s předchozí spokojeni.
56:20
Vyloučení za blokování hole při střele domácích z velkého brankoviště.
56:19
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:27
Žádné vážné ohrožení petrovické branky z toho nebylo, spíš naopak.
54:52
Zákrok měl zatím jen jaroměřský brankář, úplně se přesilovka nedaří.
53:26
Hostující Gabzdyl dle rozhodčích už poněkolikáté nepřiměřeně komentoval jejich rozhodnutí a sedl si vedle nás na trestnou židli.
53:25
Vyloučen hráč Ondřej Gabzdyl družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
53:18
Emlar se teď snažil nahrát před prázdnou bránu, ale obrana pohotově zasáhla.
52:40
Nožička zůstal po ostřejším zákroku za mantinelem.
50:40
Janeček trefil jen postranní síť.
49:00
Veinfurter se teď natáhl a špičkou prstů vytáhl kličku hostí mimo branku.
48:00
Prozatímní vývoj 3. třetiny je hodně o rovnání mantinelů.
47:40
Nepřesně nahrávky komplikují Petrovicím přechod do útoku.
45:50
Zvuk zvonkohry vydala tyč domácí svatyně.
45:20
Je přání na další klišé? Na obou týmech je vidět touha vstřelit branku!
41:42
Hašek se z hrany velkého brankoviště trefil těsně pod horní tyč a brankář skoro neměl šanci na to dosáhnout.
41:41
Teprv druhá přesilovka zápasu vyplynula v gól Jaroměře.
41:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Janeček (9:3).
40:31
Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
39:40
Dominik Emlar si dovolil v obraně frajeřinku a "lakrosem po zemi" prohodil nahrávku za bránu.
38:46
Nožička si mezi dvěma hráči zpracoval míček, zorientoval se rychle na malém prostoru a z basketbalové trojky překonal pod rukou Janíka.
38:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jakub Kubina (8:3).
36:45
Domácí Vojta Výborný teď chtěl vystřelit a bylo to po nepřesném zasažení tak prudké, že míček posunul asi o 5 centimerů!
34:45
Kroupa stál těsně před malým brankovištěm, kde ho zpoza brány podél tyče našel Emlar.
34:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Dominik Emlar (7:3).
33:40
Opět tyč hostující branky.
33:20
Zpracování nahozeného balónku zadkem domácímu Janečkovi nevyšlo.
31:50
Z hlediště na hru shlíží 134 diváků!
30:19
Z rohu si Michal Janeček projel mezi hostující obranou a ze středu brankoviště kličkou zakončil šikovně pod brankářem.
30:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Janeček, asistoval Adam Kobr (6:3).
30:08
Úplně se nedaří srovnání manťáků, spadly hned na druhou stranu.
29:00
Jaroměř teď není spokojená s uznáním gólu, protože podle nich tomu předcházel faul. Nic to nemění na tom, že Chvastek se trefil po zemi k bližší tyči.
28:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (5:3).
28:38
Zvonkohru nám předvedla tyč Rožnova.
27:00
A oba gólmani si připsali důležité zákroky.
26:20
A nemůžeme si odpustit klasické klišé, hra se přelévá ze strany na stranu!
21:45
Klička domácího hráče končí kousek vedle branky.
21:30
Veinfurtera možná obdržená branka rozhodila, pro míček se sice krásně natáhl a chytil ho do rukou, z těch se mu ale potom nepochopitelně vykutálel před útočícího hráče, s čímž si vkusně poradila obrana.
20:45
Který Skácel využil a snižuje!
20:44
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel z trestného střílení (5:2).
20:44
Domácí brankář Veinfurter při zákroku netrefil míček, ale sestřelil hráče hostí a máme tu nájezd!
17:27
Byla z toho zajímavá standardka, která ale skončila na zdi Rožnova.
17:24
Domácí Nožička se zapletl s brankářem hostí.
16:00
Jaroměřská trojice si na obranné polovině vyměňuje míčky tak rychle, že hráč hostí č. 11 Křiva si možná připadá jako na kolotoči. Nutno uznat, že prostor pro pohodlnou rozehru jaroměřským nenechal.
12:48
Tyč domácí brány teď zacinkala.
11:45
Hráč hostí chtěl u mantinelu trefit domácího Emlara, který byl připravený, ladně se uhnul a za mantinelem skončil hráč s nepravými úmysly.
10:26
Adam Kobr našel při akci ve velkém brankovišti Michala Janečka, který odkrytou bránu neminul.
10:25
09:58
S brankami se nám roztrhl pytel, Filip Krigovský vymetl růžek.
09:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Filip Krigovský, asistoval Daniel Kroupa (4:1).
09:13
A navýšení na sebe nenechalo čekat! Standardní situace od basketbalové trojky skončila v síti brankáře Janíka.
09:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (3:1).
08:39
Odpověď byla rychlá. Jirka Hofman pravděpodobně nadvakrát (neviděli jsme přesně) překonal brankáře hostí z bezprostřední blízkosti.
08:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Daniel Kroupa (2:1).
08:02
Což se ale hned změnilo a hosté vyrovnávají.
08:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Jan Křiva (1:1).
07:58
Brankář Jaroměře zatím nemusel zasáhnout.
07:00
Domácí bleskurychle rozehráli standardku, aby využili střídání hostí, bohužel jich v té době ale bylo na hřišti víc než 5.
06:59
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
06:10
V samostatném úniku byl hostující hráč, ale pod tlakem poslal míček jen do brankáře.
05:14
Teď přišlo lehké seknutí Mrkvy do domácího brankáře Veinfurtera.
03:30
I nadále jsou lehce aktivnější domácí.
01:08
Adam Kobr padáčkem překonal brankáře hostí ke vzdálenější tyči. Šlo hned o první střelu, která šla na bránu!.
01:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Kobr, asistoval Michal Janeček (1:0).
00:01
Úvodní bully vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Jan Daubner, Adam Zbořil, Vojtěch Mrkva, Petr Skácel, Jan Křiva
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Daniel Kroupa, Dominik Emlar, Vojtěch Výborný
00:00
Za čtvrt hodiny nás čeká úvodní bully zápasu domácích TJ Sokol Jaroměř proti 1. FBK Rožnov p/R