5:3
3:3
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 10:8
4. Dominik Emlar, 12. Michal Janeček, 21. Daniel Škeřík, 23. Jan Diviš, 27. Daniel Kroupa, 30. Michal Janeček, 33. Daniel Kroupa, 51. Daniel Škeřík, 56. Dominik Emlar, 60. Michal Janeček - 6. Ivan Pergler, 13. Richard Marek, 26. Martin Řezáč, 32. Ivan Pergler, 37. Ivan Pergler, 48. Martin Řezáč, 55. Patrik Chládek, 57. Martin Řezáč; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2 + Daniel Škeřík (JAR) 5:4; využití: 2:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 32 - Martin Petr 43; po třetinách: 2:2, 5:3, 3:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí 13, hosté 16
59:59
Komentář trenéra hostí Jakuba Votruby: Dnešní utkání rozhodla nepozornost a nedůraz před naši bránou. Naše individuální chyby, pak soupeř dokázal nekompromisně potrestat. Přeji soupeři hodně štěstí do play-off.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes jsme předvedli bojovný výkon a i přes pětiminutové vyloučené v závěru zápasu jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji divákům za atmosféru a soupeři přeji hodně štěstí v předkole play-off.
59:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Janeček, asistoval Pavel Kotrč (10:8).
59:16
Hosté zkouší poslední minutu bez brankáře.
58:39
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:29
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
58:26
Jaroměř ukazuje své kvality a v oslabení soupeře k ničemu napouští.
57:13
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za vysoká hokejka.
57:13
Škeřík po nešťastné srážce trefil hostujícího hráče do obličeje, tudíž následoval pětiminutový trest.
56:41
Okamžik po rozehrávce přišlo nevážné zranění hostujícího hráče.
56:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč, asistoval Richard Marek (9:8).
55:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Daniel Škeřík (9:7).
55:16
I když veškerá pozornost byla věnována padajícímu Výbornému, Emlar fantasticky využil přesilovou hru.
54:34
Vyloučen hráč David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
54:34
I když hosté snížili brankový rozdíl, stejně po rozehrání zfaulovali tak, že přišlo vyloučení.
54:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Vojtěch Plaček (8:7).
53:06
Rozehrávka hostí z velkého brankoviště domácích byla zastavena Hejzlarem.
52:54
Střela Koubka byla zneškodněna obranou Kunratic.
51:05
Atmosféra výrazně houstne, i diváci jsou více slyšet.
50:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Škeřík, asistoval Dominik Emlar (8:6).
50:05
Dělostřelec Daniel Škeřík opět vyslal ránu, která neměla šanci neuspět a zvyšuje na 8:6.
47:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Balvín (7:6).
47:41
Řezáš se vytočil zpoza brány a zakončil k tyčce.
47:32
Na hřiště byla vypuštěna úklidová četa.
46:27
Domácí hrají převážně v útočném pásmu, brankář však stále odolává.
45:38
Nožička si proběhl kolem celého hřiště a šel si vystřídat.
44:26
Domácí brankář právě bravurně vychytal dvě tutovky hostí.
43:03
Ke koukatelnému florbalu to má zatím hodně daleko.
41:25
Hosté drží míček na svých florbalkách a Jaroměř k ničemu nepustí.
40:34
Emlarova tahaná střela končí za bránou Petra.
40:01
Úvodní buly třetí části vyhrála Jaroměř.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí 19, hosté 14
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Martin Řezáč (7:5).
36:50
Výborný se naivně pustil mezi dva protihráče, o míček přišel a z dorážky po rychlém protiútoku snižuje Pergler na rozdíl dvou branek.
35:32
Fanoušci jsou dnes mimořádně slušní.
34:23
Kroupa zakončoval v předbrankovém prostoru, ruce gólmana však byly rychlejší.
33:41
Jaroměř to rozjela ve velkém stylu a hostující tým válcuje.
32:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Dominik Emlar (7:4).
31:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval David Jirásek (6:4).
31:05
Klasický teploměr končí za Veinfurterovými zády.
29:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Janeček, asistoval Milan Koubek (6:3).
29:09
Tři jaroměřští hráči vyťukali soupeřovu obranu a krásnou akci Janeček zakončil.
28:56
Golfová střela Kotrče skončila za bránou hostí.
28:11
Hr má velké tempo, útok střídá útok, gólmani se zatím nestřídají.
26:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Daniel Škeřík (5:3).
26:56
Hráč Daniel Kroupa po krásné samostatné akci oloupal dva hráče a zasunul míček brankáři mezi nohy, cituje Petr Hofman.
25:38
25:38
Po chybě domácího Janečka Start využil příležitosti a snížil brankový rozdíl.
25:17
Start teď točí Jaroměř v jejím obraném pásmu a snaží se vykoupat Veinfurtera.
24:43
Střelecky se nedaří ani jednomu týmy, oproti tomu přibývají fauly.
22:56
Vlastní branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Diviš (4:2).
22:56
Diviš nechtěně kopl patou do míčku a překvapil tak vlastního brankáře, který nestihl zareagovat.
22:43
Perglerova tvrdá střela na Veinfurtera nebyla zas tak přesná a brankář si vychytal.
21:35
Emlar nahrával Kroupovi do prázdné brány, ale brankář výborně vychytal.
20:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Škeřík, asistoval Pavel Kotrč (3:2).
20:33
Již na začátku druhé části využil Škeřík přesilové hry a poslal domácí do vedení.
19:28
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:01
První třetina se blíží ke konci.
18:32
Stupeň tvrdosti hry stoupá a hra je nevídaně vyhrocená.
17:36
Rozhodčí byl nucen přerušit hru kvůli rozvázané tkaničce hráče Kunratic.
17:07
Jaroměř oťukává soupeřovu branku, ale ne a ne se trefit.
16:40
Po neodvoleném zákroku hostí Jaroměř rozehrává v útočném pásmu.
14:06
Hraje se ze strany na stranu, ani jeden tým nedokáže udržet míček na hokejkách.
12:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Richard Marek, asistoval Martin Řezáč (2:2).
12:05
Hosté na rozdíl od domácích využili přesilovku a vyrovnali skóre.
11:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Janeček, asistoval Jiří Veinfurter (2:1).
11:22
Po přesném výhozu Veinfurtera, Janeček proměnil další početní nevýhodu.
10:08
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
10:08
Horčička přehnal svoje bránící schopnosti, díky čemuž následovalo vyloučení.
09:14
Domácím se nedaří využít početní výhody.
07:33
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:33
Balvín nepěkně zfauloval Nožičku, kvůli čemuž přišlo vyloučení.
06:35
Oba týmy hrají poměrně tvrdé, rozhodčí jsou nuceni často pískat.
05:00
05:00
Jirásek si našel volného Perglera, který bez problému prostřelil Veinfurtera.
04:23
Veinfurter vychytal v podstatě nevychytatelnou střelu hostí.
03:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (1:0).
03:15
Emlar využil chyby hostí a v oslabení přesnou střelou poslal domácí do vedení.
01:58
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
01:58
Hrobský nejspíš bez úmyslu nechtě bránil ve hře hostujícímu hráči, tudíž následoval trest.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: David Jirásek, Jiří Lebeda, Martin Řezáč, Richard Marek, Ivan Pergler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Daniel Škeřík, Daniel Kroupa, Dominik Emlar, Tomáš Hejzlar, Vojtěch Výborný
00:00
Krásný sobotní podvečer vážení diváci! Vítáme Vás u posledního zápasu základní části 1. ligy mužů, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí FAT PIPE Start 98 Kunratice.