1:2
- : -
FbC Plzeň

FAT PIPE Traverza Mukařov - FbC Plzeň 5:3
17. Ondřej Kalát, 24. Jan Pudich, 30. Jan Pudich, 37. Adam Vejrych, 41. Robert Štipka - 24. Marek Deutsch, 44. Václav Zábran, 47. Vojtěch Kuneš; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Bína 24 - Pavel Novotný 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov - 5, Plzeň - 8
60:00
Komentář trenéra domácího týmu (Mukařov), pana Marka Chlumského: Traverza začíná zvyšovat tempo svých zápasů a diváci se každým zápasem mohou bavit více a více akcemi. I když si soupeř vypracoval mnoho šancí, tak skvělý Bína opět vychytal další vítězství. Děkujeme soupeři a divákům, kteří dnes zavítali do haly.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu (Plzeň), pana Václava Michálka: Dneska jsme začali hrát opět až ve třetí třetině, kdy už bylo pozdě. Snad už začínáme chápat, že musíme dělat body, protože může být pozdě. Každopádně soupeř ukázal svojí zkušenost a hlavně brankář svojí formu. Děkuji všem zúčastněným v hale
60:00
59:57
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
59:30
Poslední půl minutka a neskutečný zákrok Bíny na brankové čáře
59:00
Poslední minuta, Plzeň odvolává brankáře a jde do 6 hráčů v poli
57:55
Hostující Tomášek se dostal k nebezpečné střele, trefil ale jen blokující hráče před sebou
57:30
Plzeň kombinuje na polovině Mukařova v 6 hráčích v poli, zatím bez větší šance
56:39
Timeout FbC Plzeň
56:39
Vyloučen hráč Tomáš Fait družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
56:39
Plzeň dostává výhodu v podobě přesilové hry a zkoušejí jít do hry bez brankáře
55:50
Odložené vyloučení domácích, hosté na balonku v 6
54:00
Hra je teď hodně nepřesná a nervózní. Hosté se snaží tlačit do zakončení a domácí se snaží tento tlak za každou cenu přerušit
52:20
Domácí oslabení ustáli hraje se opět v plném počtu
51:30
Hosté drží Mukařov v kleštích kolem jejich branky a zkouší najít volnou mezeru k zakončení
50:20
Vyloučen hráč Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:20
Vejrych teď dohrál souboj v rohu hřiště tak moc, až si šel sednout na trestnou
50:00
Teď to byl pro změnu domácí Bína, kdo musel zasáhnout. Dobře mířenou střelu vyslal hostující Zábran z poloviny hřiště
48:38
Plzeň teď na domácí doslova vlétla, z rychlého protiútoku ale mohl vytěžit domácí Štipka. Jeho povedenou střelu ovšem pokryl hostující brankář Novotný
47:58
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
47:30
Hosty vstřelená branka výrazně povzbudila, Mukařov se snaží hru uklidnit a podržet si balonek na polovině soupeře
46:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Jakub Stelzer (5:3).
46:09
Plzeň utahovala šrouby tak dlouho, až to skončilo brankou v domácí síti z hole Kuneše
45:00
Hra se nám se závěrem utkání přitvrdila a hraje se nahoru dolů
43:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Josef Tomášek (5:2).
43:00
Hosté se nevzdávají a snaží zvrátit vývoj utkání. Střela Zábrana nakonec propadla až do domácí branky
41:00
K dobrému zakončení se svojí typickou kličkou do středu hřiště protáhl k Sláma, výborně ovšem zakročil hostující brankář Novotný
40:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Marek Chlumský (5:1).
40:17
Goool Mukařov! Přímo v samotném závěru přesilové hry Mukařova se prosadil domácí snajper Robert Štipka
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov - 7, Plzeň - 11
40:00
39:45
Domácí uzamkli hosty na jejich polovině hřiště a zkoušeli se prosadit kombinační cestou. Zatím bez úspěchu
38:17
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:17
První přesilová hra domácích po vyloučení plzeňského Vošty za sekání
36:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Jan Fiala (4:1).
36:26
Po dalším závaru před plzeňskou brankou se prosazuje domácí Adam Vejrych a upevňuje náskok Mukařova
35:30
Teď měli domácí velké štěstí, když jeden plzeňských hráčů procedil míček pod ležícím Bínou a trefil tyč, od které se odrazil míček zpět do hřiště
35:00
Závěr druhé třetiny se hraje v poměrně vysokém tempu a oba týmy předvádí atraktivní florbal s mnoha šancemi na obou stranách
31:00
Hra obou týmů přidala výrazně na tempu, což vyústilo ve slibné šance na obou stranách hřiště. Brankáři obou týmů se nyní ani na chvíli nezastaví
30:30
Teď se vyznamenal domácí brankář Bína, když si na něj nepřišel hostující Lapuník
29:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Marek Chlumský (3:1).
29:16
Parádní přečíslení nyní předvedla domácí Traverza, které zakončil nekompromisní střelou do víka Pudich po přihrávce od Máji Chlumského
28:00
Hosté jsou v tuto chvíli více při chuti a snaží se pálit z každé pozice. Domácí se proti tomu zatáhli a sázejí na rychlé protiútoky
26:00
Nebezpečně si nyní zavařila domácí obrana, kdy si málem zavinila další vlastní branku
24:00
V rozmezí jedné minuty se nyní skóre měnilo na obou stranách. Nejdříve se prosadil domácí Pudich a následně si smolně srazil míček do své branky domácí obránce Deutsch
23:38
Vlastní branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Deutsch (2:1).
23:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (2:0).
22:00
Mukařov hraje již v plném počtu. Plzeň si kromě nebezpečné rozehrávky žádnou vážnější akci nevytvořila
21:00
Rychlá rozehrávka Plzně z rohu domácích málem skončila v domácí brance, kdy teč plzeňského útočníka šla jen těsně vedle tyčky Bínovi branky
19:13
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
19:13
Domácí Kalát je dnes u všeho, při obranném zákroku se provinil proti pravidlům a jde si odpočinout na trestnou
18:30
Plzeň se snaží kontrovat a dere se útoku, zatím marně
16:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Tomáš Fait (1:0).
16:26
Konečně! Po sérii několika pokusů se domácímu Mukařovu podařilo konečně dopravit balonek do plzeňské branky a to zásluhou Ondry Kaláta
15:00
Pěkné přečíslení 3 na 2 nyní předvedla domácí Traverza, ovšem v zakončení chybělo domácím pověstné štěstíčko
13:00
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště bez vážnějších šancí, zato s více nepřesnostmi na obou stranách
10:30
Další povedená akce domácích, po pěkné kombinaci zakončoval ze středu hřiště navrátilec do sestavy Vaculík, který ke vší smůle trefil plzeňského beka přímo do obličeje
09:00
Oooo, velská škoda. Po zaváhání jednoho z plzeňských beků šel do samotného zakončení domácí Půďa, bohužel střílel těsně mimo hostující branku
08:00
Nyní se také dostali ke slovu domácí, nejprve střílel Marek a následně ze středu hřiště Otto
07:00
Další nebezpečný pokus Plzně, zatím bez gólového efektu
05:45
Hosté rozehrávali nebezpečnou standartku z velkého brankoviště Mukařova, ze které nebezpečně pálil Kuneš. Naštěstí trefil jen jednoho z bránících domácích hráčů
04:00
Plzeň se nyní prezentovala několika poměrně slibnými šancemi, které zatím skončili na domácím brankáři
03:00
První střela Traverzy z hole posily týmu Richarda Marka, bohužel do prvního bránícího hráče hostů
02:30
Nyní jsou na balonku také domácí hráči a snaží se o rozehru
01:00
Hned v úvodu utkání byla k vidění první šance hostů, z poloviny hřiště střílel jeden z plzeňských beků a domácí Bína zasáhl jen instinktivně nohou
00:01
Dnešní utkání bylo právě zahájeno a balonku se ujímají hosté z Plzně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Jaromír Täuber, Tomáš Němeček, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran, Josef Tomášek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Walter Schubert, Jan Řeřicha, Robert Štipka, Jan Pudich