1:2
4:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:5
12. František Donaj, 30. Jan Čečetka, 58. Jan Světlík, 58. Jan Světlík, 59. Jiří Vlček, 60. Jan Světlík - 23. Jan Černý, 36. Jaroslav Rybka, 46. Ondřej Tichý, 53. Jan Černý, 57. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Daniel Ondráček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Brandon Bulis 21 - Jiří Vybíral 29, Marek Pospíšil 0; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 13, Litvínov 14
60:00
Střely celkem: Náchod 35, Litvínov 26
60:00
Komentář trenéra hostů (Petr Globočník): Je skvělé, že jsme po nevýrazném začátku dokázali převzít otěže zápasu do svých rukou. Škoda nesmyslného výpadku v posledních pěti minutách. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák): Infarktový závěr nám zajistil 3 body. O těch ale mohlo být rozhodnuto už dávno. Naše produktivita byla 55 minut žalostná. Díky klukům, že to nevzdali a velký dík fanouškům za podporu.
60:00
Hráči zápasu: Za Náchod #13 Marcel Lehký, za Litvínov #9 Jakub Zalubil
60:00
59:20
A je to tam!!! Nevídaný comeback náchodských rytířů!!
59:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Vojtěch Bureš (6:5).
59:15
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Pospíšil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
58:31
A je vyrovnáno!!!
58:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jan Světlík (5:5).
57:35
Náchod snižuje na rozdíl jedné branky!
57:34
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marcel Lehký (4:5).
57:11
56:13
Náchod zkouší hru bez brankáře
56:12
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Jan Černý (2:5).
54:20
Ve velké šanci se ocitnul Čečetka po hezké kombinaci se Světlíkem, bohužel minul
53:30
Lehký byl v dobré pozici, vystřelil, ale gólman v pohodě chytá
52:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Černý, asistoval Jakub Zalubil (2:4).
45:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Viktor Hocelík (2:3).
44:58
Náchod úspěšně ubránil přesilovku
42:58
Vyloučen hráč Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
36:58
Vyloučen hráč Matěj Vodička družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
36:32
Skvěly Bulisův zákrok
35:13
Hosté srovnávají stav utkání
35:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Ondřej Tichý (2:2).
33:26
Už se zase hraje 5 na 5
31:27
Další vyloučení Litvínova, dokáže ho Náchod využít?
31:26
Vyloučen hráč Jan Černý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
30:00
Utkání sleduje 104 diváků! Děkujeme!!
29:31
Velká šance Světlíka po Burešově nahrávce
29:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka bez asistence (2:1).
18:25
Náchod měl 2 velké šance, ale ani Světlík, ani Kaválek nedokázali dostat míček do branky
16:50
Po dlouhé diskuzi mezi hráči, trenéry a rozhodčími si Náchod zahraje první přesilovku v dnešním zápasu
16:49
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
16:01
Miloš Macháček, přezdívaný Florbalový Messi, teď opět projel obranou jako nůž máslem
15:10
Kaválkova nebezpečná střela letěla pár centimetrů vedle branky
13:10
Další velkou šanci Náchod zlikvidoval hostující gólman
11:19
Macháček prokličkoval celé hřiště a parádně našel Donaje a ten vypálil z výběhu a Náchod vede 1:0!
11:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Miloš Macháček (1:0).