4:0
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Spartak Pelhřimov 9:4
8. Jiří Vraj, 9. Ondřej Dobeš, 15. Radim Klimecký, 16. Jaroslav Orel, 24. Lukáš Novosad, 52. René Mikel, 55. Vladimír Blažek, 59. Vladimír Blažek, 59. Jaromír Šenkeřík - 11. Viktor Vlach, 12. Jan Brothánek, 26. Jan Knězů, 26. Jan Knězů; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:4; využití: 3:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Holčík 27 - Zdeněk Tvrdý 35, Jakub Kuchař 1; po třetinách: 4:2, 1:2, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Zajíčka: Dvě a půl třetiny naprosto vyrovnaný zápas, který jsme nedokázali strhnout na naší stranu díky velkému množství neproměněných šancí. Konec třetí třetiny naprosto ovládl soupeř a zaslouženě zvítězil. Děkuji divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dneska jsme si řekli, že v 10. minutě budeme vést 2:0, což se povedlo, poté florbal nahoru-dolů a spíše boj než pohledná hra. Kluci super odmakali celý zápas za což jim děkuji. Třetí třetinu jsme si zkušeně pohlídali. Děkuji opět fantastickým divákům.
60:00
58:32
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval René Mikel (9:4).
58:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek bez asistence (8:4).
57:41
Timeout Spartak Pelhřimov
57:41
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
56:56
Velech sám před odkrytou bránou, ale velmi rychle k němu přistoupil hráč hostujících
56:24
|Spartak stále napadá a nechce to dát Hranicím zadarmo
54:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Ondřej Dobeš (7:4).
54:57
Vláďova střela přes obránce pod ručku golmana
54:30
Více ze hry mají spíš Hranice ale Spartak je stále ve střehu a stále nebezpečný
51:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Marek Vraj (6:4).
51:57
Zkrácená přesilovka Hranic byla využita velmi rychle.
51:10
Jarda Orel to zkusil dobře jednoručním backhandem a pak měl ještě dost sil zastavit protiútok Spartaku
50:43
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:41
Holčík drží svůj tým a uvidíme hru 4 na 4
49:40
Vyloučen hráč František Haša družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
48:29
Ubráněno
46:19
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
46:19
Souček nešťastný ze seker které obdržel a hned si vysloužil dvojku za hrubost....no nevím
43:32
Vytlučené bloky od Dobeše a pak hostující 87 (?) sám na Holčíka který drží hranický celek
39:59
Druhá třetina u konce.....a zdravím holky do Ostravy :-) jak hrají Vítky s Chodovem??
39:07
Hranice teď pár střelami obdarovaly, no spíš manťáky a zámezí než golmana hostí
37:30
Herně vyrovnané, nahoru dolů
36:37
Klimeckého střela krásně letěla do šiby ale neměla takovou razanci proto ji golman hosti lehce zlikvidoval
35:04
Spartak v breaku ale Holčík skvěle a na hřišti vidíme spoustu emocí které vedou k rozhodčím
34:07
Šance na straně Hranic...Spartak dobře brání
33:06
Hranice drabou a opět skvělý Holčík proti soupeřovic střele
30:56
Ted rozehrávájí Hranice ale moc se jim to nepovedlo takže Spartak teď dobývá hranickou bránu ale překazil jim to Holčík svým lvím skokem
27:25
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
25:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Petr Poduška (5:4).
25:38
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
25:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (5:3).
24:25
Vyloučen hráč Ondřej Borik družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
23:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Ondřej Souček (5:2).
23:40
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
19:35
Marek Vraj střílí pouze do golmana a Velech v šanci se pokoušel vytáhnout golmana a překonat ho svým backhandem
17:45
Míček teď tancoval kolem brankoviště na straně hostů ale nyní se situace obrátila
15:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Orel, asistoval Ondřej Borik (4:2).
14:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Marek Vraj (3:2).
13:47
Spartak napadá poněkud vysoko....teď bude mít standardku od manťáku.....a střela kterou soupeř vyslal byla zblokována
12:40
Spartak nyní zatlačil Hranice ale nic si nevytvořil
11:54
Herně je to vyrovnané
11:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Ladislav Běhounek (2:2).
11:01
Hranická obrana se někde zapomněla.
10:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Milan Hendrych (2:1).
10:22
Vlach to v situaci 3 na 1 vyřešil dělovkou do šibenice
09:50
Menší zmatky v hranické obraně ale Pelhřimov tuto šanci promarnil
08:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Jaroslav Orel (2:0).
08:08
Muži Hranic se rozjíždějí, snad napodobí výkon žen, které dnes přivezly domů nejvyšší možný počet bodů z turnaje.
07:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Marek Vraj (1:0).
06:56
Začíná přesilovka Hranic a Velech už pálí bohužel do bloku
05:42
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
05:42
Sekeru jsem neviděla ale slyšela...síly na hřišti srovnány ale hraje se na půlce Hranic
04:44
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:44
Vraj ve sprinterském souboji vytlačil protihráče na mantinel
02:00
První šance na obou stranách, nyní špatná rozehrávka Hanzlíčka, ale domácí obrana vše odčinila...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zdeněk Tvrdý; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Petr Poduška, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Jan Brothánek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Vraj, Jaroslav Král, Radim Klimecký, Petr Velech