2:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Panthers Praha 4:6
14. Vojtěch Lapuník, 32. Václav Zábran, 54. Tomáš Němeček, 57. Tomáš Němeček - 11. Karel Petrák, 26. Martin Kalous, 26. Karel Petrák, 46. Lukáš Tomeš, 56. David Kolář, 59. Marco Lombino; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:2 + David Kolář 5; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Martin Bezděk 19 - Martin Hruška 42; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí L.Hrmy: Dneska to od nás nebyl dobrý výkon, za to se musíme divákům omluvit, příště to bude opět náš dobrý výkon. Máme tři body, které mají cenu zlata, ale s velkým vykřičníkem. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí v boji o play off.
60:00
Komentář trenéra domácích pana V. Michálka: Za dnešní zápas jsem na svůj tým hrdý, Dneska získal 3 body tým, který byl více slyšet a který více brečel, bohužel to zafungovalo velmi dobře a již zmíněné unfair gesta nebyly dostatečně ohodnoceny. Je těžké podávat maximální výkony na hřišti, když hráč neví, jestli může hrát do těla či do hokejky a jak tvrdě. Každopádně gratuluji soupeři k výkonu, který si nezasloužil 3 body do tabulky.
58:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Karel Petrák (4:6).
58:29
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
56:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Václav Zábran (4:5).
56:19
Němeček nachází skulinku mezi nohama Hrušky a hosté vedou tím nejtěsnějším rozdílem co mohou
56:15
Täuber od mantinelu přestřeluje
55:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Petr Škoda (3:5).
54:26
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:29
Hosté se opět dostávají do dvoubrankového náskoku
53:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Josef Tomášek (3:4).
53:05
Němeček hned poté co se vrátil z trestné lavice dostává hostující tým opět pouze do jednobrankového odstupu
52:51
Hostující se ve své přesilovce nedostali ani k jedné střele, která by ohrozila Bezděka
51:34
Domácím se zatím daří blokovat střely a bránit tak oslabení
50:50
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
50:50
Panthers mají další přesilovku
49:11
Bezděk vychytává Polcara z velkého brankoviště
47:29
Täuber se po individuální akci dostává do zakončení trefuje jen masku hostujícího brankáře
45:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Radek Šťovíček (2:4).
45:24
Panthers opět odskakují do dvoubrankového vedení
45:16
Domácí se tlačí do zakončení ale zatím neúspěšně
42:40
Domácí zatím balonek nepučují soupeři a dostávají se do šancí, které ovšem neproměňují
31:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Tomáš Němeček (2:3).
31:35
Zábran nachytal gólmana hostů z poza brány
29:50
Lapuník blokuje nebezpečnou střelu
29:37
Vyloučen hráč Jakub Stelzer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:37
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
28:37
Síly na hřišti se otáčí ve prospěch hostů
28:00
Máme tady přesilovku čtyři na tři
27:51
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
27:51
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
26:29
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
26:28
Vošta vystihuje rozehrávku a vybojoval přesilovku pro domácí
25:59
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Štěpán Plachý.
25:58
Lapuník svou šikovností vybojoval nájezd ke kterému se staví Plachý
25:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák z trestného střílení (1:3).
25:44
Hosté rychle odskakují na dvoubrankový náskok
25:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval David Kolář (1:2).
13:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Tomáš Němeček (1:1).
12:59
Lapuník po krásné nahrávce od Němečka neváhal a zavěšuje pod horní tyčku a srovnává stav utkání
10:09
Petrák proměňuje přesilovku a posílá hostující celek do jednobrankového náskoku
10:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (0:1).
08:22
Máme tady první přesilovku v zápase pro panthers
08:21
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.