2:2
3:3
- : -

FC Bučis Team - Florbal Primátor Náchod 9:6
3. Jakub Vondruška, 8. Jakub Černý, 16. Adam Drastich, 18. Šimon Pavlíček, 24. Šimon Pavlíček, 24. Matyáš Kalina, 41. Marcel Lehký, 45. Tomáš Mudra, 49. Tomáš Matoulek - 19. Rostislav Verner, 34. Rostislav Verner, 39. Aleš Kaválek, 41. Jiří Vlček, 45. Miloš Macháček, 60. Marek Svoboda; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Hlinák 8 - Vlastimil Skalický 19; po třetinách: 4:1, 2:2, 3:3;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Bučis 11 - Náchod 8
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Rozhodně zlepšení oproti poslednímu zápasu, zlepšený pohyb a kombinace, především v první třetině. Zbytek zápasu nám soupeř velmi znepříjemnil, bylo znát že hraje o důležité body do playof.My se musíme ještě lépe připravit do playof.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňák: První nepovedená první třetina určil ráz celého utkání. Musíme hodit dnešek za hlavu a hned příští týden navázat na předchozí utkání. Ve hře je 6bodů, pro kkteré musíme udělat maximum. Za dvě kola až se vše sečte uvidíme na co to bude stačit.
60:00
59:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jiří Vlček (9:6).
57:00
Náchod v 6
56:16
Timeout Florbal Primátor Náchod
54:12
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:32
První lajna Bučisu nenechá Náchodu ani metr zadarmo.
51:11
Jakub Černý dnes na hřiští rádí! Jede jak rychlík z Prahy do Náchoda!
48:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Petr Haspeklo (9:5).
48:46
Matoulkova životní střela.
47:48
Výborný zákrok Hlináka!
44:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Miloš Macháček, asistoval Marek Svoboda (8:5).
44:26
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Michal Soukup (8:4).
44:26
Mudra překonal brankáře Náchoda.
41:15
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Jiří Vlček.
41:15
Hlinák čape jak o život! Dnes ho v trestném střílení Náchod nepřekonal.
40:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Miloš Macháček (7:4).
40:25
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marcel Lehký (7:3).
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Bučis 10 - Náchod 3
40:00
38:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Marcel Lehký (6:3).
38:43
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 35 diváků. Děkujeme!
37:32
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Aleš Kaválek.
35:42
Za stavu 6:2 má Matoulek úsměv na tváři!
34:27
Náchod neví jak na Bučisácké crossovky.
33:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Miloš Macháček (6:2).
33:33
Verner zakončil do prázndé branky, Hlinák bez šance.
28:48
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
28:48
Diváci krom florbalu mohou dnes nahlédnout i pod pokličku MMA.
24:40
Bučis vužívá přesilovku a navyšuje skóre na 6:1.
24:40
Kalina ze vzduchu trefuje odkrytou branku.
23:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (6:1).
23:36
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
23:23
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Jakub Černý (5:1).
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Bučis 7 - Náchod 3
20:00
18:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Jiří Vlček (4:1).
18:49
Bučis zaspal, Náchod se snaží o návrat do hry.
17:40
17:40
Černý si připisuje 4. bod z tohoto utkání! Cross přes půl hřiště končí Pavlíčkovou střelou!
17:12
Hlinák si připisuje úspěšný zákrok.
15:04
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Jakub Černý (3:0).
15:04
Po úspěšném pressu Pavlíčka se míček odráží na Černýho a ten shazuje na Drasticha.
09:20
Náchod bez tempa, 50 minut utkání před námi.
07:33
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Šimon Pavlíček (2:0).
07:33
Kombinace Pavlíčka s Černým končí brankou!
05:24
Na Matoulkovi dnes visí terč, jeho bývalí spoluhráči mu dávají zabrat.
02:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (1:0).
02:30
Utkání začíná lépe pro Bučis!
00:10
Dobrý večer, vítáme Vás u 20. kola národní ligy. Dnešním zápasem Vás bude provázet Matěj Štrobach a Tomáš Rudolecký.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Juhász, Marcel Lehký, Aleš Kaválek, Vojtěch Bureš, David Cejnar
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Vondruška, Šimon Pavlíček, Jakub Černý