3:1
0:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 7:6
7. David Matúš, 10. Vojtěch Zátopek, 10. Adam Lichnovský, 12. David Matúš, 22. Daniel Opatřil, 39. David Matúš, 39. Daniel Opatřil - 4. Tomáš Kocián, 11. Tomáš Kocián, 24. Jan Sláma, 54. Tomáš Kocián, 54. Jan Brothánek, 60. Tomáš Kocián; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:3 + Vojtěch Mozr OS; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Jan Klinka 22 - Jakub Kuchař 21; po třetinách: 4:2, 3:1, 0:3;
60:00
59:59
Ztratili jsme důležité body boji o play off a nezbývá nám nic jiného než se soustředit na domácí zápas s Troopers. Děkuji dívákům a soupeři.
59:59
V první třetině jsme vycházeli s předem určené taktiky, která nám vycházela a byli jsme i střelecky produktivní. Ve druhé třetině jsme soupeři odskočili soupeři na rozdíl čtyřech branek a mysleli že je hotovo. Ve třetí třetině nám však soupeř ukázal svou sílu a korigoval na konečných 7:6. Díky soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
59:45
Velké drama.
59:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Jan Knězů (7:6).
58:40
Klinka zázračně vyráží střelu Pelhřimova.
57:39
Pelhřimov dál drtí Vikingy v útočném pásmu.
54:52
Zápas v tuto chvíli není rozhodnutý a Pelhřimov dál pokračuje v tlaku.
54:03
Pelhřimov teď ostřeluje branku Vikingů.
53:49
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
53:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Lukáš Zrzavý (7:5).
53:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Václav Fučík (7:4).
52:20
Jahoda teď pěkně vystřelil, ale brankář Pelhřimova kryje.
51:05
Vikingové začínají opět kombinovat.
48:45
Domácí teď s vidinou nadějného výsledku přestávají hrát.
47:48
Kostelník kombinuje v rohu hřiště.
45:34
Pelhřimov se snaží kombinovat a vstřelit gól.
39:56
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:55
Vyloučen hráč Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:55
Vyloučen hráč Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest.
38:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Vojtěch Zátopek (7:3).
38:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Jakub Kostelník (6:3).
33:58
Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
33:05
Pelhřimov teď v oslabení ohrozil branku domácích.
31:49
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:04
Rozhodčí teď signalizují vyloučení a domácí hrají v šesti.
30:26
Pelhřimov teď zamkl domácí v útočném pásmu.
29:18
Domácí blokují další střelu soupeře.
28:06
Pěkná kombinace domácích neskončila gólem.
26:33
Teď se domácí osvobozují vyhozením z obraného pásma.
25:36
Kostelník teď ve dvou šancích po sobě neskóruje.
23:48
Domácí ale šanci na korekci skóre nevyužívají.
23:45
Standardní situace před brankou soupeře.
23:05
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Knězů (5:3).
22:25
Vikingové z hezké příležitosti netrefují branku soupeře.
21:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Jan Baďura (5:2).
20:00
20:00
18:28
Domácí v další velké šanci, ale bez tíženého gólu.
17:13
Klinka si připisuje další dva důležité zákroky.
16:30
Hra je nyní kouskována menšími fauly z obou stran.
14:40
David Matúš orazítkoval horní konstrukci branky Pelhřimova.
13:52
Hra se přelívá z jedné strany na druhou.
12:14
Domácí se usadili v útočném pásmu Pelhřimova.
11:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Daniel Opatřil (4:2).
10:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Vojtěch Mozr (3:2).
09:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kostelník (3:1).
09:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Tadeáš Strnad (2:1).
08:43
Brankář Klinka likviduje další pokus Pelhřimova.
08:12
Pelhřimov teď zavřel domácí tým v obraném pásmu.
07:18
Pokus Pehřimova skončil na boční síti branky.
06:08
04:36
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:17
Hostující brankář si připisuje první zákrok.
03:16
02:11
Utkání zatím bez náznaku větší šance.
00:15
Úvodní bully pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Lukáš Zrzavý, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Viktor Vlach
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Vojtěch Zátopek, Jan Baďura