5:1
3:2
- : -

Snipers Třebíč - Aligators Klobouky Teamstore.cz 9:5
14. David Salák, 22. Adam Benáček, 24. Jiří Halama, 35. Lukáš Štveráček, 38. Jiří Halama, 39. Lukáš Vlach, 51. Lukáš Mátl, 58. Martin Žák, 59. Martin Žák - 4. Viktor Kejík, 5. Pavel Zbořil, 25. Viktor Kejík, 55. Tomáš Líznar, 57. Lukáš Gregr; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Jan Bazala 19 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:2, 5:1, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "Dnes jsme si řekli, že nejhorší třetinou musí být ta první, abychom měli čas se zápasem něco udělat a ono to tak bylo. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu."
59:59
Střely ve 3. třetině: 13-9
59:59
Střely celkem: 33-24
59:59
Komentář trenéra hostů Gremmela: "Známe sílu Třebíče, bohužel pro nás, odevzdaná druhá třetina. Slabé zakončení to už bych se opakoval. Odraz celého týdne. Do téhle situaci jsme se dostali sami, příští týden hrajeme už play off ve Svitavách. Cesta ještě bude dlouhá. Děkuji soupeři a divákům."
58:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Zdeněk Malich (9:5).
58:20
Hosté hrají bez brankaře.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:50
Dlabač zametal na malém brankovišti ale míček netrefil.
57:14
57:00
Hosté začínají být čím dál tím více agresivnější. Domácím se to nelíbí a stěžují si u rozhodčích.
56:05
Timeout Snipers Třebíč
56:05
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr z trestného střílení (7:5).
56:05
Příliš důrazní domácí hráči na velkém brankovišti. Hosté budou mít druhou šanci v podobě strestného střílení.
54:51
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Radim Fila (7:4).
54:51
Bazalovi propadl míček pod rukou který byl velmi jednoduchý dorazit.
53:29
Vyloučen hráč Jan Homolka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky.
52:20
Kuželka se pokusil přidat další branku freestylem.
51:50
Rychlý maskou vyrazil Halamovu tvrdou střelu.
50:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Vlach (7:3).
50:44
Hosté zapomněli a osamoceného hráče a dostávají další gól.
48:20
Další vykopnutý míček skončil mezi diváky, jde vidět že hráči nějaké základy z fotbalu umí.
47:10
Dlabač ve velké šanci! Nedokázal ale usměrnit míček do branky.
46:20
Další nepřesná střela a to od Bábíčka.
45:30
Fila si proběhl celé hřiště ale branku netrefil.
44:20
Rychlý zakroutil hlavou jak velký měl štěstí od další obdržené branky.
42:50
Jeden z diváků málem chytil odražený balónek, míček mu ale proklouzl mezi prsty.
41:16
Trestné střílení družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz neproměnil Roman Svoboda.
41:16
Halama sekl osamoceného soupeře. Bude z toho nájezd!
38:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Mátl (6:3).
38:31
Nedáš, dostaneš! Hosté nevyužili přečíslení zatímco domácí byli úspěšnější.
37:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Jiří Blaha (5:3).
37:18
Halama vyslal nechytatelnou střelu a zvyšuje tak náskok svého týmu.
36:40
Bazala vyrazil míček na horní síťku své branky.
35:40
Hosté držící balónek v klidu vystřídali.
34:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Milan Picmaus (4:3).
34:00
Štveráček vymětl všechny pavučiny pravé šibevice hostující branky a posílá domácí do vedení.
33:10
Bábíček vykopl míček do hlediště, diváci měli co dělat aby se míčku vyhli.
31:40
Benáček zkusit překvapit brankáře střelou z velmi máleho úhlu, trefil ale Rychlého do ruky.
29:40
Blažek zkusil ztečovat míček do branky, rozhodčí přerušuje hru z důvodu sekání. Hosté budou rozehrávat na hranici velkého brankoviště.
28:10
Machálek v dlouhém souboji za brankou fauloval Gregra. Hosté budou rozehrávat z rohu hřiště.
27:00
Fila zkusil překvapit brankáře, branku ale ani netrefil.
24:50
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Viktor Kejík, asistoval Michal Fila (3:3).
24:50
Fila chtěl vystřelit, místo něho vysřelil Kejík protože Fila zakopl. :D
23:30
Dlabač vyhnal Šmeráka až za hostující branku.
23:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Michal Machálek (3:2).
21:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Jaroslav Dlabač (2:2).
21:22
Odměnou za sportovné gesto je vstřelení vyrovnávací branky.
20:50
Benáček se přiznal k tečovanému balónku.
20:01
Buly vyhráli domácí.
20:00
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za zdržování hry.
18:40
Tentokrát Bazala vs Gregr! Opět vyhrál brankář a drží stále svůj tým na rozdíl jediné branky od hostů.
17:30
Mátl zmatený v nepřehledné situaci odpálil míček ke stropu haly.
15:40
Žák vs Rychlý! Hostující brankář (Rychlý) miček vykopl do rohu hřiště.
14:30
Hosté na míčku v klidu vystřídali.
13:33
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák, asistoval Martin Žák (1:2).
13:33
Salák vyhrál souboj v předbrankovém prostoru a snižuje tak na 1:2.
11:50
Fila Michal obětavě zblokovat střelu Machálka.
10:12
Hosté hrají v plném počtu.
09:40
Benáček málo důrazný ve velkém brankovišti, už to mohlo být 1:2.
08:12
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
07:40
Blaha Jiří neúspěšně tečoval míček před brankou.
06:00
Rychlý Patrik vychytal rychlé přečíslení tři na jednoho.
04:32
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Bábíček (0:2).
03:31
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Viktor Kejík, asistoval Roman Svoboda (0:1).
03:31
Velmi jednoduchou střelu Bazala nechytil a hosté tak jdou do vedení.
02:40
Zbořil Pavel netrefil prázdnou branku.
01:30
Homolka nepřesnou přihrávkou věnoval míček soupeři.
00:40
Bazala Jan si připsal první zákrok tohoto utkání.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Tomáš Hos, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Milan Picmaus, Lukáš Štveráček, David Salák, Filip Salák, Martin Žák