1:1
0:0
FbC Plzeň

Wizards DDM Praha 10 - FbC Plzeň 3:4pn
11. Karel Smutný, 25. Jakub Novák, 54. Jakub Novák - 10. Matěj Vošta, 28. Vojtěch Lapuník, 54. Václav Zábran, N Jaromír Täuber; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 22 - Martin Bezděk 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jakub Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Jaromír Täuber a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jan Vašíček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Filip Nový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jiří Šrámek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Vojtěch Lapuník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jakub Novák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Václav Zábran , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Karel Smutný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Jaromír Täuber a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Matěj Vošta , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích: Nehráli jsme dobře. Gratulujeme soupeři. Příjemný zbytek neděle všem.
65:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas byl pro nás dalo by se říct existenční. Celý zápas byl takticky svázán, oba týmy čekaly na soupeřovu chybu. Každopádně jsme dneska předvedli soustředěný výkon, který byl korunován body. Díky všem zúčastněným.
65:00
64:00
Domácí prověřují brankáře hostů ten si gól dát nenechal.
59:25
Čenda skvěle vyvezl balón na Hellera, ale ten neproměňuje.
53:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Lukáš Täuber (3:3).
53:30
Po skvělém gólu Nováka Plzeň opět vyrovnává.
53:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jakub Novák, asistoval Martin Dušek (3:2).
39:30
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
38:55
Domácí nevyužívají přesilovku.
36:56
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.