2:1
1:0
- : -

Panthers Praha B - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3pn
22. Vojtěch Marek, 28. Vojtěch Marek, 45. Adam Eliáš, N Matěj Ďurina - 7. Denis Dvořáček, 14. Vojtěch Doucha, 22. Matěj Šaroch; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Šimon Jakub Král , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Matěj Ďurina a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Matěj Šaroch , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Matěj Ďurina a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Vojtěch Doucha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč David Pech , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Šimon Jakub Král a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Tomáš Kačer , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Eliáš, asistoval Tomáš Kačer (3:3).
44:11
A JE VYROVNÁNO.
43:29
Vyloučen hráč Tomáš Petr Martan družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
39:11
Rozhodčí zatím předvádí kvalitní výkony.
33:23
Situace tři na nikoho dopadla katastrofálně. Uprchlíci byli dostiženi obranou SKV
31:16
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Tomáš Petr Martan.
31:16
Hušínho znovu zasahuje, perfektně vychytaným nájezdem nás drží stále v závěsu za soupeřem.
30:00
30:00
28:08
Panteři pod tlakem
27:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (2:3).
21:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Jiří Reichmann (1:3).
21:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Matěj Ďurina (1:2).
21:02
A Vojtěch Marek dává GÓL. Posílám pozdravy jeho milované do Strašnic.
15:00
15:00
13:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Doucha, asistoval Hugo Marx (0:2).
11:34
Ladra ted´ utopil asi zatím největší šanci Panterů
06:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Denis Dvořáček bez asistence (0:1).
06:36
Vyloučen hráč Lukáš Hušek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.