2:1
0:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:4
19. Tomáš Zeisel, 30. Martin Svatoň - 1. Matyáš Ruber, 9. Matyáš Ruber, 14. Matyáš Ruber, 22. Martin Kadlec; rozhodčí: David Podařil - Daniel Kršek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Sochor ? - Daniel Hampl ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:0;
45:00
Komentář trenéra Gullivers Brno : Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra Hippos : Dobré utkání, od 2. třetiny dobré i od nás. Myslím, že při lepší produktivitě a rychlejší řešení finálních fází by výsledek vypadal jinak. Velký dík soupeři, kterému přejeme dobrý los v dalších fázích soutěže (doufám, že ne nás :D ) a díky i pořadatelům, za kvalitní hudební doprovod a možnost mně něco napsat :-) čau ve Žďáře :-)
45:00
37:14
Vyloučen hráč Dalibor Novák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:04
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň z trestného střílení (2:4).
24:40
Vyloučen hráč Vojtěch Kadlec družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
21:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Josef Bílek (1:4).
18:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Zeisel, asistoval Martin Kršek (1:3).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ruber bez asistence (0:3).
08:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ruber, asistoval Martin Kadlec (0:2).
00:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ruber, asistoval Josef Bílek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Martin Karpíšek, Michael Žitný, Josef Bílek, Martin Kadlec, Matyáš Ruber
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Adam Sochor; hráči v poli: Lukáš Hudeček, Martin Kršek, Dominik Cisár, Tomáš Hrubý, Vojtěch Kadlec