1:4
0:4
- : -

Spartak Pelhřimov - Hippos Žďár n/S. 1:8
9. Vojtěch Papež - 2. Adam Březina, 2. Martin Svatoň, 6. Lukáš Hromádka, 7. Ondřej Novák, 16. Adam Březina, 20. Jakub Král, 21. Šimon Poul, 22. Ondřej Novák; rozhodčí: Josef Pařízek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Aleš Václavík ? - Jakub Kuba ?; po třetinách: 1:4, 0:4;
21:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Jakub Král (1:8).
20:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Šimon Poul, asistoval Adam Březina (1:7).
19:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Lukáš Hromádka (1:6).
15:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Březina, asistoval Jakub Krejčí (1:5).
13:00
13:00
08:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Papež z trestného střílení (1:4).
06:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Martin Svatoň (0:4).
05:36
Vyloučen hráč Matěj Partl družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
05:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Jakub Král (0:3).
01:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Jakub Král (0:2).
01:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Březina, asistoval Matěj Březina (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Štěpán Vyskočil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Kuba; hráči v poli: Matěj Partl, Jan Frey, Martin Svatoň, Jakub Krejčí, Šimon Poul