2:2
4:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbalová škola Plzeň A 10:4
1. Jan Žák, 9. Filip Blažek, 10. Jakub Mikolášek, 15. Jakub Mikolášek, 26. Filip Blažek, 28. Jan Žák, 53. Ondřej Baroch, 53. Pavel Šimeček, 57. Ondřej Baroch, 59. Jakub Mikolášek - 9. Jonáš Janata, 38. Matěj Petrović, 40. Petr Torma, 54. Tomáš Pour; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 3 + Jiří Cisler 5:4 + Daniel Škoula 5; využití: 1:0; diváků: 191; zásahy brankářů: Jiří Cisler 20, Vojtěch Horák 4 - Filip Šik 19; po třetinách: 4:1, 2:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů (Miroslav Čechura): Rozhodla první třetina, kdy jsme dostali góly z rychlých protiútoků a soupeř byl celý zápas silnější na míčku a uměl proměnit šance. Blahopřejeme soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Derby je naše! Krásný zápas a krásný náš výkon. Děkujeme úžasným divákům, kteří nás hnali za vítězstvím. Dneska jsme hráli doma! Díky za zápas.
60:00
59:44
Vyloučen hráč Bořek Ozom družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za špatné střídání.
58:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Vojtěch Bistrý (10:4).
58:50
Bistrý našel Mikoláška a ten si počkal se střelou a přidává další gól do prázdné branky.
58:21
I tentokrát je Cisler oporou domácích a ani tuhle Budkovu střelu za sebe nepustil.
57:39
Vyloučen hráč Bořek Ozom družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
57:25
Budek se vytáčel, ale Cisler je pozorný.
57:20
Vyloučen hráč Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
56:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (9:4).
56:35
Baroch se objevil mezi obránci hostů a tentokrát už míček v prázdné brance skončil.
56:24
Lehečka tentokrát jen do boční síťky.
55:49
Odpálený míček zamířil jen několik centimetrů od prázdné branky hostů.
55:47
Domácí jsou v plném počtu.
55:01
Lehečkova střela ze středu mířila pouze do obránců Slavie.
53:48
Hosté zkoušejí v 6.
53:47
Vyloučen hráč Jáchym Kellar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Petrović (8:4).
53:00
Rychlá odpověď od obránce hostů Poura.
52:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (8:3).
52:25
Z chumlu před brankou se Šimeček prokličkoval a zakončoval do prázdné branky.
52:11
Timeout Florbalová škola Plzeň A
52:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jakub Mikolášek (7:3).
52:11
Baroch sám před brankou kličkou překonává hostujícího golmana.
51:43
Konrady z poloviny trefuje pouze tyčku.
49:47
Štědrý z otočky posílá míček na branku, Šik s ním chvíli žongluje z ruky na ruku, ale nakonec se míčku ujme obrana hostů.
48:48
Tkadlec posílá míček na Šika a ten hledá míček někde pod sebou.
48:19
Hosté v plném počtu.
47:29
Šimeček našel Žáka, ale ten z úhlu trefuje pouze spojnici.
46:19
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:19
Uvidíme další přesilovou hru Slavie.
46:18
Tkadlec šel správně proti střele a míček končí v rohu.
43:59
Oba týmy jsou v plném počtu a Cisler zpět v brance Slavie.
43:58
Přečíslení hostů nekončí gólem, díky Horákovi který se stihl přesunout a míček kolenem vytěsnit mimo branku.
41:51
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Pavel Šimeček.
41:51
Mikolášek byl před brankou sražen k zemi a tento faul obrany hostů byl ohodnocen trestným střílením.
41:51
Šimeček šel na Šika rozvážně, konečná střela, ale Šika přeskočila a vyskočila mimo branku.
40:39
Oba týmy poslaly střelu na branku v první minutě, ale ani jedna neskončila v brance.
40:01
Uvidíme ještě necelé 4 minuty hry ve čtyřech.
40:00
40:00
39:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Matěj Surák (6:3).
39:40
Tormova střela od mantinelu prošla až za záda Horáka.
39:08
Žák, Blažek a Šimeček teď předvedli nádhernou akci, střela nakonec sražena mimo hřiště.
38:59
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Horák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
38:59
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva Florbalová škola Plzeň A na 5 minut za hrubost.
38:59
Vyloučen hráč Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za hrubost.
38:59
Ze strkanice v rohu hřiště si jak Cisler tak Škoula odnášejí pětiminutový trest.
37:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović bez asistence (6:2).
37:12
Petrović se vytočil a o tyčku se trefuje do branky domácích.
35:26
34:48
Hosté kombinují a když už pošlou střelu na branku tak jí zblokuje už obrana Slavistů.
33:36
V odloženém vyloučení gól nepadl, tak uvidíme i přesilovou hru hostujících.
33:26
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:44
Šimeček tentokrát ve velké rychlosti trefuje pouze Šikovu ruku a ani jedna z následných dorážek až do branky hostů neprošla.
31:20
Budek se snažil backhandem překonat Cislera.
29:44
Torma posílá na Cislera prudkou střelu z půlky, ale golman Slavie vyráží do rohu.
28:35
Cisler zaměstnán střelou Suchého.
27:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Blažek (6:1).
27:48
Blažek crossem našel Žáka a Šik v brance se nestihnul přesunout a Žák je neomylný.
26:43
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
26:43
Lehečka poslal k zemi Mikoláška a uvidíme přesilovou hru v podání domácích.
25:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (5:1).
25:45
Také Blažek skóroval do odkryté branky.
25:08
Žák se zkoušel vytočit na středu, ale jeho střela mířila kousek od pravé tyčky.
23:48
Katolický si řekl o balón a měl cestu k brance hostů volnou, jeho střelu Šik nakonec jen vyráží před sebe.
21:58
V úvodních minutách druhé třetiny se hra přelévala z jedné strany na stranu, ani jeden z týmu si nevytvořil nebezpečnější akci.
18:14
Ani Surák nebyl sám před Cislerem úspěšný.
17:39
Budek zkoušel střelou ze středu, ale Cisler viděl a s míčkem si poradil.
14:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (4:1).
14:50
Konrady přesně našel Mikoláška, který se uvolnil za obranou hostů a opět ze vzduchu trefuje odkrytou branku.
13:52
Ozom také předvedl pěkný defenzivní zákrok, kterým zabavil míček Žákovi.
13:25
Žák s Šimečkem opět zaměstnali golmanu hostů.
12:17
Dnes jsme svědky neskutečně rychlého a pohledného utkání.
09:36
09:36
Konrady našel Mikoláška před brankou a ten ze vzduchu sklepévá za Šikova záda.
08:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Štědrý (2:1).
08:54
Krásná akce končí Blažkovou střelou do odkryté branky.
08:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata, asistoval Václav Kaše (1:1).
08:20
Po rychlé nahrávce z rohu Janata srovnává skóre zápasu.
07:35
Malkus hledal Kuhajdu před golmanem, Kuhajdovi se ale nepodařilo zakončit.
05:02
Další pohledná akce Šimečka se Žákem tentokrát gólem nekončí.
02:10
Skvěly obranný zákrok se podařil Bistrému, perfektně vypinknul míček mimo dosah útočníka a Cisler byl pro tentokrát bez práce.
01:33
Velkou šanci si připisují i hosté, se střela Poura Cislera v brance zaměstnala.
00:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (1:0).
00:17
Oba týmy doslova vlétly do zápasu. Domácím se podařilo vystihnout chybu v rozehrávce hostů a skórují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Tomáš Pour, Ondřej Budek, Bořek Ozom, Matěj Surák, Petr Torma
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Pavel Šimeček, Filip Štědrý, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jan Žák
00:00
Vítejte online přenosu odvety plzeňského derby. Z prvního zápasu si více bodů odnesla Slavia, tak uvidíme co přinese dnešní utkání.