1:1
1:0
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:1
12. Matouš Hrubý, 22. Michael Petráň, 35. Jaroslav Petrák - 19. Tomáš Josefovič; rozhodčí: Filip Bollardt - Bohuslav Juráš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 21 - Karel Hodík 23; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:0;
45:00
Střely po 3. třetině: Panthers 7 Chodov 9
45:00
Komentář trenéra domácích (Miloslav Mattes): "Od nás dobrý výkon po celou dobu utkání, troufl bych si říci že nejlepší výkon za celou sezónu. Děkujeme soupeři za utkání."
45:00
43:37
Vyloučen hráč Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:37
To jsme neviděli.
42:00
Barták v šanci. Bohužel jen tyč.
40:30
Vyloučen hráč Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:29
Urban vykoupal protihráče na mantinelu. Škoda následné ztráty. Hrubý hasí za cenu dvou minut.
40:01
Panthers pomáhají Ulrychovi co to jde. Blok, blok, blok.
39:29
Panthers dělají z Hodíka hrdinu. Nyní pro změnu zákrok helmou.
38:36
Barták v úniku. Hodík si přidává další parádní zákrok.
37:45
Chodov přidává na obrátkách.
37:11
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
34:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák z trestného střílení (3:1).
34:00
Hodík, při samostatném úniku Nového, vyjel z velkého brankoviště. Je z toho spravedlivý nájezd. Chování a vyjadřování některých diváků bych ohodnotil slovy kolegy Paučka: "Kdybychom si chtěli poslechnout něco chytřejšího, hodíme pytel štěrku do zapnuté pračky."
32:20
Trocha shonu na hřišti a je z toho několik akcí i zákroků které na hřiště opravdu nepatří!
31:39
Vyloučen hráč David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely po 2. třetině: Panthers 6 Chodov 8
30:00
Chtěli bychom také poděkovat naší princezně z Plzně. Za její ochotu nám pomoci s pořádáním v nedělním dopoledni. Niky DÍKY!
30:00
29:53
Vyloučen hráč Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:53
Ďurina doslova seřezal soupeře na půlce.
29:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:20
Ulrychovi očividně Juniorská liga prospívá. Dnes jednoznačně nejlepší na hřišti.
27:30
Koudelka vyslal jedovku. Ulrych znovu skvěle chytá.
26:25
Dufek přes celé hřiště. Ulrych schovanou střelu chytá na poslední chvíli.
25:55
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
25:07
Petrák, Petráň, Barták. Akce jak z bondovky. Hodík připraven.
24:10
Ďurina zkouší z půlky, schovaná střela míjí branku jen o centimetry.
21:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (2:1).
21:42
Petrák z mezikruží nahrává na mantinel, Petráň uklízí do prázdné...
21:27
Dufek pobíhá hřištěm a pohrává si s pantery. Finální střelu ovšem hasí Ulrych.
19:04
Borek si poradil s napadajícími utočníky Chodova, jako Frodo s prstenem Mordoru.
18:15
Josefovič překonává Ulrycha od pravého mantinelu.
18:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Antonín Votava (1:1).
17:11
Ulrych zavadil nohou o středovou síťku, balón ovšem končí v rohu.
15:00
15:00
Střely po 1. třetině: Panthers 8 Chodov 5
15:00
14:27
Panthers překlápí nadvládu Chodova na hřišti. První třetina končí pod kontrolou Panthers.
13:21
Standardní situaci nevyřešil Chodov vůbec dobře. Střela končí v bloku a Panthers se ženou do přečíslení.
11:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Marek Urban (1:0).
11:09
Urban parádně blokuje střelu Chodova a prohazuje na Hrubého, ten nekompromisně vymetá pavučinu v levém horním růžku.
09:41
Petrák ho doplňuje slovy: "Krásnej florbal!"
09:40
Trenér kolář komentuje výkon týmu slovy: "Dobre, dobre..."
08:50
Petráň, Nový, Petrák! Kombinace jak ze superligy. Petrák ovšem nedokázal usměrnit kulatý nesmysl do branky.
08:29
Chodov fauluje zbytečně na polovině Panthers.
06:52
Matematická soutěž. Je větší součet výšky obou brankářů nebo součet výšky všech ostatních hráčů ?
05:20
Pech vybojoval balón na půlce a prohodil na Zdrubeckého.
02:05
Chyba Chodova. Panthers nedokázali potrestat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Bohuslav Juráš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Adam Pospíchal, Tomáš Josefovič, Jakub Dufek, David Horký, David Kolář
00:00
Line-up domácích Panthers Praha:
00:00
Dobrý den, z haly ZŠ Rudná. Zdravíme florbalové studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, ranní provozy továren, vrátnice, dopolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář. Držte palce společně s námi, Panthers vstupují do zápasu s týmem Chodova.