2:5
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 7:8
10. Matyáš Sirotek, 12. Matyáš Kouba, 24. Matyáš Kouba, 28. Matyáš Sirotek, 34. Adam Severin, 38. Matyáš Sirotek, 39. Matyáš Sirotek - 5. David Pech, 16. Jaroslav Petrák, 19. Matyáš Borek, 20. Matouš Hrubý, 23. Michael Petráň, 23. Tomáš Kačer, 37. Michael Petráň, 39. Vojtěch Zdrubecký; rozhodčí: Filip Bollardt - Bohuslav Juráš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 20, Martin Hanousek 0 - Svatopluk Daněk 12; po třetinách: 2:1, 2:5, 3:2;
45:00
43:56
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
38:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Karel Uhlíř (7:8).
38:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval Tomáš Kačer (6:8).
37:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (6:7).
36:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (5:7).
35:44
Vyloučen hráč Adam Eliáš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Daniel Chvosta (5:6).
31:15
Vyloučen hráč Karel Uhlíř družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2.třetině: Panthers 13, Štíři 5
30:00
27:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Šimon Kaluža (4:6).
23:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Matyáš Sirotek (3:6).
22:40
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
22:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Vojtěch Zdrubecký (2:6).
22:08
19:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Adam Eliáš (2:4).
18:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Borek bez asistence (2:3).
15:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Matyáš Borek (2:2).
15:00
15:00
Střely po 1. třetině. Panthers 6, Štíři 7
15:00
14:00
Barták se očividně inspiruje nejmenovaným útočníkem včerejšího zápasu mužů B. Ten ovšem po netrefení tutovky neláme vztekem hokejku :(
11:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Vojtěch Míchal (2:1).
11:49
Zeď Panthers očividně nestaví. Tohle jsme už dlouho neviděli.
10:59
Borek předvádí neuvěřitelné výkony. Škoda jen účesu. Doporučili bychom návštěvu kadeřníka.
09:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Daniel Chvosta (1:1).
09:46
Zdrubecký, Ježek a Zelinka se stali kužely. Štíři si je vyťukali jak elévy.
08:54
Muž ve žlutém důrazně usměrnil Petráka. Takovéto chování tolerovat rozhodně nebudeme!
04:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Pech, asistoval Vojtěch Zdrubecký (0:1).