4:0
4:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Došwich Milevsko 10:5
4. Hynek Mošna, 16. Adam Hašek, 24. Filip Blažek, 27. Tomáš Vlček, 29. Filip Konrady, 31. Tomáš Vlček, 45. Matěj Soukup, 50. Filip Konrady, 53. Filip Blažek, 58. Hynek Mošna - 1. Adam Černý, 2. Jan Chudoba, 12. Adam Černý, 14. Adam Černý, 49. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:2 + Marek Čáp 5; využití: 3:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Dolák 16 - Miloš Kahoun 27; po třetinách: 2:4, 4:0, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 12 - Došwich 7
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Začátek hrozivý, tři fatály a rázem jsme prohrávali 1:3. Nicméně jsme to postupnou hrou překlopili na naší stranu i výsledkově. Samozřejmě nám k tomu pomohla i dlouhá přesilovka. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů (L. Dolejš): Začali jsme dobře, o výsledku zápasu ale rozhodlo dlouhé oslabení a druhá třetina. Jsou prohry, které nebolí. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Nejlepší hráči zápasu: FBŠ Slavia Plzeň - 15 Filip Blažek, FBC Došwich Milevsko - 29 Adam Černý
60:00
59:55
Tak ani 3 na 1 v podání hostů nekončí gólem, dál už se dnes nic nestane.
57:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (10:5).
57:34
Podobnou situaci na druhé straně řeší daleko precizněji Filip Blažek a zakončující Hynek Mošna, skóre je už dvouciferné.
56:45
Zase 2 na 1, zase nic.
56:10
Situaci 2 na 1 hosté nevyřešili optimálně a na balonku je zase Slavia.
52:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Dominik Dolejš (9:5).
52:18
A pak že to nepůjde. Ve vzduchu už visí desítka.
49:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (8:5).
49:22
Filip Konrady napoprvé neuspěl, v rychlosti ale dokázal dorazit svou vlastní střelu do horní části branky.
48:47
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Petr Dolejš (7:5).
48:47
Kdo brání, nevěří golmanovi. Došwich bez potíží skóruje do odkryté brány, domácí obránci se kochají.
47:10
Hezká souhra Slavie na sérii dlouhých nahrávek končí nepřesnou střelou Petra Pacandy.
44:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Adam Hašek (7:4).
44:30
Hlasitě to zacinkalo, ale míček se nakonec dostal do sítě.
42:58
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
42:41
Čepel se mihla vzduchem a je tu odložené vyloučení.
42:09
Utaženou střelu Šimona Dubského vyráží golman hostí maskou.
40:59
Došvih není jen specialitou Milevska, umí to a provinil se i Hynek Mošna.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Slavia 13 - Došwich 4
40:00
39:59
Hráči Milevska ve druhé třetině poněkud polevili, možná do závěrečné části chystají Csaplárovu past.
38:49
Po delší době útočí Došwich, akci jim ale ukončil hvizd za příliš vysoký došvih.
37:00
Hosté už dlouho jen odpalují míčky a koledují si tak o další branku.
34:10
Přibývá nám tu zápasnických pasáží hry, nejčastěji se objevuje řecko-římský styl.
30:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Matěj Soukup (6:4).
30:55
Chytrou zadovku Matěje Soukupa přetavil v pěkný gól Tomáš Vlček.
30:03
Hosté v plném počtu.
29:40
Propagační střelecký pokus Milevska snadno lapil Dan Dolák.
28:31
28:31
Přesilovka domácím pomáhá, již překlopili vedení na svou stranu a v početní výhodě pokračují.
27:44
Kuba Mikolášek prokličkoval všechny čtyři soupeře, zuby si vylámal až na brankáři. Netypická přesilovková situace.
26:59
26:59
Tak přece... ze středu se prosadil Tomáš Vlček, přesilovka pokračuje.
26:20
Oslabení zatím hosté zvládají, domácím schází přesnost.
23:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Konrady (3:4).
23:47
Hru ve čtyřech lépe zvládají slávisté a potvrzují to gólem.
23:03
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
23:03
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
23:03
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 5 minut za hrubost.
23:03
Nudu druhé třetiny nám narušilo kočkování Čápa a Pacandy, první jmenovaný si pak neodpustil ohnání hokejkou a vysloužil si pětiminutový přídavek.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Slavia 12 - Došwich 10
20:00
19:45
V závěru opět kombinují domácí, nic kloudného z toho ale nevzešlo.
18:10
Další protiútok Milevska, Dan Dolák s trochou štěstí utěsnil prostor u levé tyčky.
15:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek, asistoval David Pilík (2:4).
15:59
Adam Hašek to vzal na sebe a one-man-show od brány k bráně zakončil nechytatelně k tyči.
13:50
Volný úder pro Slavii z dobré pozice, Petr Pacanda ale zamířil do boční síťky.
13:12
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Petr Dolejš (1:4).
13:12
Domácím to na vlastní polovině drhne a hattrick si už v první třetině připisuje hostující Adam Černý.
11:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý bez asistence (1:3).
11:40
Nejprve zazvonila tyč, na druhý pokus už Milevsko v přesilovce zvyšuje.
10:19
Vyloučen hráč Tomáš Voříšek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:19
Krátká svižná, Tomáš Voříšek si odpočine a Došwich si zkusí přesilovku.
08:45
Nebezpečná a nepřehledná situace i na druhé straně, míček se ztratil z dohledu ale dobře postavený sudí nekompromisně rozpažuje.
08:14
Slavia ve výrazné převaze, ze složité pozice nebezpečně zakončil David Pilík, stejný hráč o moment později trefuje břevno.
05:11
Domácí po gólu ožili, kombinaci na krásu ale přehnali a nakonec ani nezakončili.
03:27
03:27
Slávisté se probrali a vykombinovali teď až do kuchyně.
02:23
Hostující brankář si poradil s ukrytou střelou Davida Jánského.
01:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Chudoba bez asistence (0:2).
01:42
Další střela Milevska z nebezpečné akce míří nad, hned následující pokus po další chybě se ale ujal.
00:27
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý bez asistence (0:1).
00:27
Kros z vlastní poloviny byl přílíš riskantní, z námazu hosté těží první gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Vojtěch Soulek, Jiří Lípa, Adam Fridrich, Adam Černý, Jakub Štván
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Hynek Mošna, Dominik Dolejš, Jakub Mikolášek