5:2
1:4
- : -

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:8
20. Klára Mečířová, 21. Eliška Poláková, 25. Klára Mečířová, 27. Vendula Štolbová, 27. Elena Nygrýnová, 28. Klára Jasanová, 58. Eliška Poláková - 4. Ivana Drugdová, 9. Andrea Košťálová, 33. Ivana Vachovcová, 38. Ivana Vachovcová, 42. Lenka Přerostová, 51. Ivana Vachovcová, 57. Ivana Vachovcová, 60. Anna Alexandra Suková; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 5:5 + Milan Bejček ČK2 + Michaela Urbanová 5 + Jana Košařová 5 + Michaela Urbanová 5 + Jana Košařová ČK2 + Michaela Urbanová ČK2; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Kejřová 26 - Veronika Fišerová 22; po třetinách: 1:2, 5:2, 1:4;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Dnes jsme zažili, jak se dá z celkem pohledného a v tempu vedeného zápasu udělat fraška. Netušil jsem, že poloslepý muflon je natolik invazivní druh, že se za necelý měsíc přesune z Jeseníků na sever Čech. Holkám se omlouvám, bylo neskutečné, jak se kously a dovedly zápas do vítězného konce. Soupeři přeji dobrý zbytek sezóny.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: No, co na to říct. Na výhru si ještě minimálně 14 dní počkáme. Děkuji svému mladému týmu za neskutečné drama, které pocuchalo nervy nejednomu zápaspřihlížejícímu.
60:00
Střely na branku: Ústí 11: Plzeň 10
60:00
59:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Ivana Vachovcová (7:8).
59:40
Vyloučen hráč Jana Košařová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za nesportovní chování.
59:40
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za nesportovní chování.
59:40
Vyloučen hráč Jana Košařová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň do konce utkání.
59:40
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň do konce utkání.
59:09
Vyloučen hráč Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
57:30
Vyloučen hráč Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
57:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (7:7).
57:22
57:22
Vyloučen hráč Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
57:22
Vyloučen vedoucí Milan Bejček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň do konce utkání.
57:22
Vyloučen trenér Milan Bejček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň do konce utkání.
56:32
Dobrá akce plzeňských
56:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Andrea Košťálová (6:7).
51:52
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
50:35
Máme vyrovnáno!
50:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (6:6).
50:04
Jasanová samá beruška
48:41
Vyloučen hráč Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
41:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Anna Alexandra Suková (6:5).
35:15
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
28:57
Vyloučen hráč Klára Jasanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:50
Jasanová blok před brankou
27:20
Domácí tým nastoupil do 2.třetiny aktivněji
27:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Jasanová, asistoval Markéta Kociánová (6:2).
26:40
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
26:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Elena Nygrýnová, asistoval Kateřina Šímová (5:2).
26:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová bez asistence (4:2).
26:00
Poláková střela za střelou
25:00
Ústí má druhou přesilovku
24:59
Vyloučen hráč Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:25
Plzeň je v plném počtu
24:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Klára Jasanová (3:2).
23:08
Vyloučen hráč Michaela Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
21:58
Hra je ve vysoké rychlosti
20:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková bez asistence (2:2).
19:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Petra Bratschaedlová (1:2).
19:50
Jasanová bojuje o míček v rohu
19:14
Tým hostí si v klidu hraje v přesilové hře, ale Ústí se statečně brání
17:54
Vyloučen hráč Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.