6:3
4:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Mohelnice 12:6
2. Ondřej Háp, 8. Tomáš Novák, 21. Marek Lamplot, 21. Filip Lněnička, 31. Tomáš Novák, 34. Marek Boštík, 37. Jiří Žák, 39. Marek Boštík, 51. Ondřej Háp, 55. Martin Štarman, 57. Martin Štarman, 60. Tomáš Novák - 10. Tomáš Pudil, 32. Adam Heidenreich, 35. Tomáš Pudil, 36. Tomáš Šalda, 42. Tomáš Pudil, 53. Martin Nitsche; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Martin Trnka; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 21 - Martin Tyráček 23; po třetinách: 2:1, 6:3, 4:2;
59:59
Komentář domácích: V zápase bez nervozity ukázali domácí hráči svoji sílu a nadšeným výkonem porazili druhý tým tabulky rozdílem třídy. Kromě pěti minut ve druhé třetině nepřipustili soupeře prakticky k ničemu. Děkujeme soupeři a rozhodčím za předvedený výkon a divákům za podporu v hledišti. Hráčem utkání Filip Lněnička.
59:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval Michal Háp (12:6).
58:00
Právě probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání.
56:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Marek Lamplot (11:6).
55:46
Vyloučen hráč Tomáš Dokoupil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra bez hokejky.
54:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Filip Lněnička (10:6).
52:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Nitsche, asistoval Tomáš Dokoupil (9:6).
51:43
Timeout FBC Mohelnice
50:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp bez asistence (9:5).
45:28
Mohelnice v plném počtu.
43:28
Vyloučen hráč Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
41:17
Po krásné nacvičené standartní situaci na hraně velkého brankoviště se Mohelnici podařilo snížit na rozdíl tří branek.
41:16
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Tomáš Novotný (8:5).
40:00
40:00
39:00
Golové hody pokračují za tuto třetinu padlo už devět branek.
38:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Ondřej Háp (8:4).
36:28
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Štarman (7:4).
35:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Lukáš Zach (6:4).
34:21
Vyloučen hráč Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
34:13
33:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Michal Háp (6:2).
33:00
Litomyšl zatím diktuje tempo této třetiny až na malé zaváhání ze kterého inkasovali.
31:51
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Heidenreich, asistoval Adam Navrátil (5:2).
30:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák bez asistence (5:1).
29:29
Litomyšl po ubráněném oslabení v plném počtu.
27:58
Na to že Mohelnice hraje přesilovou hru tak Litomyšl je k ničemu nepustila.
27:29
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
21:20
Litomyšli se díky slepeným golům podařilo zvýšit svůj náskok už o tři branky a může uklidnit svoji hru.
20:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Martin Štarman (4:1).
20:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Michal Háp (3:1).
20:00
20:00
19:21
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
16:30
Další krásný zákrok Vaška který se stihl přesunout na střelu Zacha který dostal krosovou přihrávku.
14:03
Krásný důraz Ondráčka který zabránil uniku dva na nikoho.
09:50
Pudil krásnou střelou vymetl pavučinku jak se říká Vaškovy branky a snížil na rozdíl jednoho golu.
09:35
08:40
Tyráček měl nyní štěstí když Boštík nastřelil tyč.
07:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák bez asistence (2:0).
04:50
Krásný zákrok Vaška který byl pozorný a střelu z poloviny hřiště chytá.
01:40
Krásnou střelu Lamplota z poloviny hřiště vyrazil obránce.
01:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Tomáš Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Tomáš Novák, Daniel Ondráček, Michal Háp, Ondřej Háp, Marek Boštík