3:0
4:0
- : -

Panthers Praha B - FBC Slavia Praha 7:1
18. Jakub Petr, 20. Dominik Novotný, 20. Jakub Vycpálek, 26. Matyáš Kandravý, 27. Marek Bauer, 27. Roman Fůra, 34. Dominik Novotný - 4. Tobias Žilka; rozhodčí: Jan Hanzal - Marek Střída; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Brabec ? - Matyáš Cvikr ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:0;
34:42
Vyloučen hráč Marek Bauer družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Dominik Novotný, asistoval Jakub Feik (7:1).
26:56
Vyloučen hráč Jakub Petr družstva Panthers Praha B na 2 minuty za vražení zády.
26:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Roman Fůra, asistoval Marek Bauer (6:1).
26:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marek Bauer, asistoval Jakub Neuberg (5:1).
25:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Kandravý, asistoval Jáchym Šetelík (4:1).
24:45
Vyloučen hráč Vojtěch Marek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
19:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Vycpálek bez asistence (3:1).
19:21
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Dominik Novotný z trestného střílení (2:1).
17:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Petr, asistoval Jáchym Šetelík (1:1).
15:13
Vyloučen hráč Alexandra Pylypyšynová družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
03:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tobias Žilka, asistoval Nazar Vintoniv (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Tomáš Brabec; hráči v poli: Jáchym Šetelík, Matyáš Kandravý, Jakub Vycpálek, Lukáš Kubů, Jakub Petr